райбург — Герта — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-01 18:33 1 квітня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і ... райбург — Герта — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і Герта (Берлін).

Фрайбург - Герта - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаФрайбург - Герта - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 26-й тур

Фрайбург (Німеччина) — Герта (Берлін) — 1:1 (0:0)
Голи: Гріфо (52) — Дж. Нганкам (77)

Предупредження: M. Gulde (28), Дж. Нганкам (90+2)

Огляд матчу Фрайбург — Герта:

«Фрайбург» і «Герта Берлін» зіграли напружений матч на стадіоні «Європа-Парк» у Бундеслізі. Перший тайм закінчився нульовою нічиєю, і обидві команди невпинно працювали над виходом із глухого кута. Однак у другому таймі все змінилося: команди забили по голу, що призвело до остаточного рахунку 1:1. «Фрайбург» сильно почав матч, але отримав удар на 28-й хвилині, коли М. Гульде отримав жовту картку. Однак їх це не зупинило, і їхня наполегливість окупилася на 52-й хвилині, коли В. Гріфо забив перший гол у матчі, на превелике задоволення вболівальників. Обидві команди зробили заміни, щоб спробувати вплинути на хід матчу на свою користь. «Фрайбург» замінив К. Шмідта на 58-й хвилині, а «Герта Берлін» зробила дві заміни на 67-й хвилині. Т.Чігерджі змінив Дж.Нганкам, а К.Боатенг замінив С.Сердара.

«Герта Берлін» продовжувала просуватися вперед і, зрештою, домоглася успіху на 77-й хвилині, коли Дж. Нганкам зрівняв рахунок. В останні хвилини матч прийняв шалений оборот, обидві команди намагалися забити переможний гол. «Фрайбург» замінив Л. Холера на Н. Петерсена на 85-й хвилині, щоб спробувати переломити ситуацію на свою користь. Напруга продовжувала наростати в міру того, як час добігав кінця, і тиск взяв гору над А. Рогелем із берлінської «Герти», якого на 87-й хвилині замінив В. Канга. Матч закінчився жовтою карткою Я. Нганкама з «Герти Берлін», який був попереджений після закінчення основного часу. Загалом, це був видовищний матч, який продемонстрував високий рівень гри в Бундеслізі. Обидві команди грали добре, і в підсумку це був чесний результат, коли обидві команди поділили трофеї.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрайбург — Баварія, Герта — РБ Лейпциг.