Ман.Юнайтед — Брентфорд — 1:0. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-06 00:02 5 квітня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і ... Ман.Юнайтед — Брентфорд — 1:0. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

5 квітня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і Брентфорд (Англія).

Ман.Юнайтед - Брентфорд - 1:0. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаМан.Юнайтед - Брентфорд - 1:0. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 25-й тур

Ман.Юнайтед (Англія) — Брентфорд (Англія) — 1:0 (1:0)
Голи: Маркус Решфорд (27)

Предупредження: Шоу (24), Мактоміней (42), К. Норгаард (50), Bruno Fernandes (59), Міккель Дамсгаард (61)

Огляд матчу Ман.Юнайтед — Брентфорд:

«Манчестер Юнайтед» приймав «Брентфорд» на «Олд Траффорд» у матчі Прем’єр-Ліги, в якому «Юнайтед» домінував у володінні м’ячем, але не міг потрапити у площину воріт. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 після голу Маркуса Решфорда на 27-й хвилині. Гра почалася відносно повільно, у перші 20 хвилин в обох команд було мало реальних шансів. Однак на 24-й хвилині Люк Шоу з «Юнайтед» отримав жовту картку за тактичний фол. Лише за три хвилини Решфорд отримав пас від Фреда, обіграв двох захисників «Брентфорда» і пробив повз воротаря Давида Раї, вивівши «Юнайтед» уперед. На 37-й хвилині Шоу був замінений на Тайрелла Малачіа. Червоні дияволи" продовжували створювати моменти, але не могли їх реалізувати. Перед самою перервою Скотт МакТоміней з «Юнайтед» отримав жовту картку після того, як сфолив на Брайані Мбеумо з «Брентфорда». Другий тайм почався з атак «Брентфорда», але вони не змогли прорвати оборону «Юнайтед». На 50-й хвилині гравець «Брентфорда» Крістіан Норгаард отримав жовту картку за пізній виклик Решфорда.

Бруно Фернандеш із «Юнайтед» також отримав жовту картку на 59-й хвилині за необдуманий напад. На 62-й хвилині «Брентфорд» здійснив три заміни, випустивши Матіаса Єнсена, Джоша Дасільву і Карела Шаде замість Міккеля Дамсгаарда, Мбеумо і Брайана Мбеумо. Це, здавалося, додало «Брентфорду» свіжості, але вони все одно не змогли прорвати оборону «Юнайтед». На 71-й хвилині менеджер «Юнайтед» Оле Гуннар Солск’яєр зробив дві заміни, випустивши Марселя Сабітцера і Джейдона Санчо замість Фреда і Антоні Марсьяля. Брентфорд відповів двома замінами на 75-й хвилині, випустивши Йоана Вісса і Мадса Расмуссена замість Норгаарда і Мадса Рорслева. Незважаючи на кілька запізнілих шансів для обох команд, гра закінчилася з рахунком 1:0 на користь «Юнайтед». На 86-й хвилині «Юнайтед» зробив останню заміну, випустивши Антоні замість Віктора Лінделофа. Загалом, це був гарний виступ «Юнайтед», який контролював більшу частину гри і обмежив шанси «Брентфорда». Хоча вони хотіли б забити більше голів, три очки — це все, що має значення в кінцевому підсумку. Брентфорд буде розчарований результатом, оскільки вони не змогли створити достатньо моментів, щоб повернутися в гру.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Евертон, Брентфорд — Ньюкасл.