Фіорентина — Спеція — 1:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-08 17:31 8 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і ... Фіорентина — Спеція — 1:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

8 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Спеція (Італія).

Фіорентина - Спеція - 1:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаФіорентина - Спеція - 1:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 29-й тур

Фіорентина (Флоренція) — Спеція (Італія) — 1:1 (1:1)
Голи: P. Wisniewski (25) — М’Бала Нзола (32)

Попередження: Д. Мальдіні (35), М’Бала Нзола (45), Еммануель Гьясі (45+1), Ампаду (63), С. Бастоні (69), Альбін Екдал (73), P. Wisniewski (77)

Огляд матчу Фіорентина — Спеція:

«Фіорентина» і «Спеція» зустрілися в матчі Серії А на «Стадіо Артеміо Франкі». Матч вийшов захопливим і обидві команди поділили очки, зігравши внічию 1:1. У першому таймі «Фіорентина» забила гол у власні ворота на 25-й хвилині. Однак «Фіорентина» відповіла голом на 32-й хвилині та зрівняла рахунок завдяки голу гравця «Спеції» М. Нзоли. У першому таймі не обійшлося без драми: гравці «Спеції» Д. Мальдіні, М. Нзола та Е. Гьясі отримали жовті картки. У другому таймі на 60-й хвилині на заміну вийшли гравці «Фіорентини» Родріго Соттіл і Йосип Іконе, які внесли нову енергію в гру своєї команди. На 63-й хвилині гравець «Спеції» Е. Ампаду отримав жовту картку, оскільки обидві команди намагалися заволодіти перевагою.

«Спеція» також провела заміни Д. Мальдіні, М. Бурабія та А. Екдаля на 65-й, 65-й і 76-й хвилинах відповідно. На 77-й хвилині «Спеція» зробила ще одну заміну, цього разу знявши Е. Г’ясі та випустивши Є. Шомуродова. На жаль, наприкінці гри Вісневскі отримав жовту картку, поповнивши рахунок «Спеції» на три жовті картки. Фіорентина також провела заміни на 81-й хвилині, випустивши Р. Мандрагору і А. Кабрала. У міру того, як час наближався до завершення, обидві команди продовжували прагнути до переможного голу. Однак жодна з команд не змогла влучити у площину воріт, і гра закінчилася внічию 1:1. Насамкінець, «Фіорентина» та «Спеція» видали захопливий матч, у якому обидві команди виклалися на повну. Нічия 1:1 була справедливим результатом, обидві команди заслужили по одному очку. Обидві команди продемонстрували хороші навички, тактику і спортивну майстерність, що зробило матч приємним видовищем для вболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фіорентина — Аталанта, Спеція — Лаціо.