Сампдорія — Кремонезе — 2:3. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-08 19:32 8 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сампдорія (Генуя) і ... Сампдорія — Кремонезе — 2:3. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

8 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сампдорія (Генуя) і Кремонезе (Італія).

Сампдорія - Кремонезе - 2:3. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаСампдорія - Кремонезе - 2:3. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 29-й тур

Сампдорія (Генуя) — Кремонезе (Італія) — 2:3 (1:1)
Голи: Леріс (15), Ламмерс (66) — Гільоне (35), Лука Лохошвілі (85), Л. Сернікола (90+5)

Попередження: Б’янкетті (37), D. Станкович (58), M. Oikonomou (90+7), Леріс (90), Л. Сернікола (90+5), Фелікс Афена-Гян (90+7)

Огляд матчу Сампдорія — Кремонезе:

Сампдорія і Кремонезе зустрілися на стадіоні Луїджі Ферраріс у матчі Серії А, який виявився вельми насиченим. У перерві рахунок був 1:1, обидві команди по черзі забили по голу. Однак у підсумку перемога дісталася Кремонезе з рахунком 3:2. Гра почалася з того, що Сампдорія вийшла вперед на 15-й хвилині, гол забив М. Леріс. Однак Кремонезе не змусили себе довго чекати і зрівняли рахунок 1:1 завдяки голу П. Гільоне на 35-й хвилині. У першому таймі «Кремонезе» отримав одну жовту картку — М. Б’янкетті. Другий тайм почався з того, що «Сампдорія» зробила заміну, випустивши М. Кюїсанса замість С. Ламмерса. На 58-й хвилині жовту картку отримав Д. Станкович (Сампдорія). На 66-й хвилині Сампдорії вдалося знову вийти вперед завдяки голу С. Ламмерса. Однак Кремонезе швидко зробили дві заміни, випустивши Ф. Цаджута та А. Феррарі замість Д. Чіофані та Л. Серніколи відповідно.

Кремонезе продовжували робити нові заміни, щоб освіжити команду: на 68-й хвилині П. Гільоне замінив Е. Валері, а на 73-й хвилині Г. Квальята поступився місцем К. Пікелю. Сампдорія також зробила заміни: А. Занолі вийшов замість М. Ойконому на 76-й хвилині. За п’ять хвилин до кінця гри «Кремонезе» вдалося зрівняти рахунок 2:2 завдяки голу Л. Лочошвілі. Однак на цьому хвилювання ще не закінчилися. В останні кілька хвилин гри Сампдорія зробила ще дві заміни, випустивши Т. Ауджелло і Ф. Джурічіча замість Джезе і Н. Мурру відповідно. На 90-й хвилині ситуація змінилася в гірший бік, коли було зафіксовано кілька вилучень. М. Леріс із «Сампдорії», Л. Сернікола та Ф. Афена-Г’ян із «Кремонезе» отримали жовті картки. Однак останній гол у матчі забив Л. Сернікола, який на 90-й хвилині знову вивів «Кремонезе» вперед, забезпечивши їм перемогу. Загалом, це був захопливий матч, у якому обидві команди показали хорошу боротьбу. Однак у кінцевому підсумку перемога дісталася «Кремонезе», на радість їхніх уболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лечче — Сампдорія, Кремонезе — Емполі.