Реал С-дад — Хетафе — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-08 21:37 8 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) ... Реал С-дад — Хетафе — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

8 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) і Хетафе (Іспанія).

Реал С-дад - Хетафе - 2:0. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаРеал С-дад - Хетафе - 2:0. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 28-й тур

Реал С-дад (Сан-Себастьян) — Хетафе (Іспанія) — 2:0 (1:0)
Голи: М. Оярзабаль (45+2), Т. Кубо (60)

Предупредження: Гевара (5), Луїс Мілла (20), Ільярраменді (79)

Огляд матчу Реал С-дад — Гетафе:

«Реал Сосьєдад» здобув важливу перемогу над «Гетафе» з рахунком 2:0 у матчі, який відбувся на стадіоні «Реалі Арена». Господарі поля домінували в грі від початку і до кінця, і рахунок заслужено відобразив їхню перевагу. У першій половині матчу обидві команди демонстрували агресивний футбол, жовті картки отримали гравці «Реал Сосьєдада» А. Гевара і «Гетафе» Л. Мілья на 5-й і 20-й хвилинах відповідно. Перед самою перервою «Реал Сосьєдад» мав чудову нагоду повести в рахунку з пенальті, але Мікель Оярсабаль промахнувся з точки. Однак Оярсабаль швидко спокутував свою провину, забивши гол на 45-й хвилині, забезпечивши своїй команді таку необхідну перевагу перед другим таймом. На початку другого тайму «Реал Сосьєдад» зробив першу заміну, випустивши А. Ільярраменді замість А. Гевари.

Заміна швидко принесла свої плоди: «Реал Сосьєдад» подвоїв свою перевагу, а Такефуса Кубо забив гол на 60-й хвилині, чим розлютив домашній натовп. Господарі продовжували чинити тиск на «Гетафе», змусивши їх зробити шквал замін на 72-й хвилині — Давид Суарес, Мунір Ель-Хаддаді та Н. Максимович вийшли замість К. Алена, Х. Іглесіаса та Г. Вільяра відповідно. «Реал Сосьєдад» продовжував домінувати у грі, і на 79-й хвилині Ілларраменді отримав жовту картку. Менеджер «Реал Сосьєдаду» Іманол Альгуасіль зробив ще дві заміни на 84-й хвилині — Д. Сільва та Б. Мендес вийшли замість Момо та Г. Вільяма. Мендес вийшли замість Момо та А. Елустондо відповідно. Остання заміна «Гетафе» відбулася на 86-й хвилині: Б. Майораль вийшов замість Ж. Сеоане. Однак «Гетафе» зробив це надто пізно, бо «Реал Сосьєдад» утримав чисте очко і здобув комфортну перемогу з рахунком 2:0. Завдяки цій перемозі «Реал Сосьєдад» піднявся вгору по турнірній таблиці Ла Ліги, а «Гетафе» залишився в нижній половині. Загалом, «Реал Сосьєдад» домінував від початку і до кінця, і підсумковий рахунок відобразив їхню перевагу в цей день.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетик — Реал Сосьєдад, Гетафе — Барселона.