Тухель відреагував на поразку від «Сіті»: «Рахунок 0:3 не відповідає тому, що відбувалося на полі»

2023-04-12 20:03 Наставник «Баварії» Томас Тухель прокоментував результат першого матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти «Манчестер Сіті» (0:3). ... Тухель відреагував на поразку від «Сіті»: «Рахунок 0:3 не відповідає тому, що відбувалося на полі»

Наставник «Баварії» Томас Тухель прокоментував результат першого матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти «Манчестер Сіті» (0:3).

Томас Тухель, Getty Images

«Ми пропустили внаслідок дального удару, однак реакція на цей епізод була дуже хорошою. Ми грали з правильним настроєм, непогано виглядали в перші 20 хвилин після перерви. Ми намагалися змінити динаміку гри на власну користь.

У мене немає відчуття, яке має бути за рахунку 0:3. Результат не відповідає тому, що відбувалося на полі. Ми не здаємося, хоча розуміємо, що змінити результат протистояння буде дуже важким завданням. Нічого не закінчилося, поки ми не повернулися до роздягальні, після 90 хвилин у Мюнхені. У житті нічого просто так не дарують», — цитує Тухеля офіційний сайт УЄФА.

12.04.2023, 20:03