21-й тур чемпіонату України. «Рух» — «Динамо» — 1:1. Огляд матчу, статистика

2023-04-14 16:53 Цього тижня відбуваються матчі 21-го туру чемпіонату України. В одному з них у п’ятницю, 14 квітня, ... 21-й тур чемпіонату України. «Рух» — «Динамо» — 1:1. Огляд матчу, статистика

Цього тижня відбуваються матчі 21-го туру чемпіонату України. В одному з них у п’ятницю, 14 квітня, зустрічалися львівський «Рух» і київське «Динамо». Поєдинок проходив у Львові на стадіоні «Арена Львів».

Фото - Оксана Васильєва

Чемпіонат України. 21-й тур

«РУХ» (Львів) — «ДИНАМО» (Київ)1:1 (1:1)
Голи: Довгий (40) — Ванат (16)

Попередження: Климчук (63), Притула (81) — Попов (13), Дячук (19), Андрієвський (65)

«Динамо»: 35. Нещерет — 24.Тимчик, 4.Попов, 25.Дячук, 44.Дубінчак — 5.Сидорчук (К), 22.Лонвейк (18.Андрієвський, 64) — 8.Шепелєв (37.Царенко, 46), 29.Буяльський, 77.Беніто (19.Гармаш, 46) — 11.Ванат (15.Рамірес, 64).
Запасні: 51.Моргун, 2.Вівчаренко, 9.Перріс, 14.Яцик, 23.Малиш, 34.Сирота, 91.Волошин, 92.Рамадані.

«Рух»: 79.Паньків, 93.Роман, 96.Слюсар, 29.Дідик (4.Холод, 11), 73.Лях, 15.Підгурський, 7.Климчук, 6.Довгий (К) (10.Притула, 69), 17.Мисик (26.Альваренга, 69), 11.Соломон, 30.Таллес (22.Карабін, 88).
Запасні: 32.Ледвій, 86.Герета, 3.Веремієнко, 43.Джеферсон, 67.Михальчук, 75.Кітела, 89.Столярчук, 99.Рунич.

Господарі поля, незважаючи на ім’я суперника, дуже активно й сміливо розпочали гру і вже на 4-й хвилині зустрічі мали шанс відкрити рахунок: Нещерет у своєму штрафному майданчику затіяв перепасовку з Лонвейком, той припустився помилки, фактично подарувавши м’яч Таллесу, який, зрештою, мав шанс метрів з 10-ти вражати, по суті, порожні ворота киян, але, мабуть, так розгубився від такого несподіваного подарунка суперника, що в ціль не влучив.

Надалі «Динамо» поступово стало брати ініціативу у свої руки, а перший свій гольовий момент реалізувало. На 16-й хвилині внаслідок перехоплення м’яча на половині поля «Руху» Беніто отримав передачу на правому фланзі, набрав швидкість, прострілив у в штрафний майданчик «Руху», де Ванат, вигравши позиційну боротьбу в суперників, у розтяжці з близької відстані вразив ціль — 0:1.

Пропустивши гол, «Рух» активізувався і в якомусь сенсі змусив оборону «Динамо» попрацювати, а Мірчу Луческу і зовсім понервувати — той тільки й робив, що роздавав вказівки своїм підопічним від кромки поля. І в підсумку львів’яни зуміли відновити рівновагу. На 40-й хвилині Шепелєв «обрізався» на своїй половині поля, «Рух» провів контрвипад, на фінальній стадії якого Климчук пробив з лінії штрафного — м’яч влучив у Попова, відскочив до Довгого, який першим дотиком обіграв Нещерета, а другим вразив порожні ворота «Динамо» — 1:1. У компенсований час першого тайму Шепелєв ледь не виправив свою помилку, відмінно закрутивши м’яч зі штрафного в «дев’ятку» воріт «Руху», але Паньків у кидку виручив свою команду.

У другому таймі на полі точилася відносно рівна боротьба. При цьому вже на 57-й хвилині матчу «Рух» ледь не вийшов уперед: під час контратаки львів’ян Клімчук вийшов практично віч-на-віч із Нещеретом (Дячук, який перебував поруч, створював лише незначні перешкоди), але перекинути м’яч через воротаря «Динамо» нападник не зумів. А через сім хвилин воротам киян загрожував уже Соломон, який завдавав удару по воротах із лінії воротарського, але перебував в оточенні двох суперників і особливих складнощів Нещерету не створив.

Ці моменти явно внесли нервозність у дії динамівців — вони стали набагато частіше помилятися і виглядали нерішучими. А «Рух», навпаки, вів гру абсолютно спокійно, особливо не поступався супернику в плані контролю м’яча і водночас наполегливо шукав свої шанси в атаці. У підсумку ж, у цьому відрізку зустрічі ні «Динамо», ні «Рух» гольових моментів не створили, і матч так і завершився з рахунком 1:1.

Після цього результату «Динамо» ділить третє і четверте місця в турнірній таблиці чемпіонату України з луганською «Зорею» (в обох команд по 40 очок), але кияни провели на один матч більше (завтра луганчани в 21-му турі зустрічаються з «Дніпром-1»).

У наступному, 22-му турі «Динамо» зіграє в Києві з донецьким «Шахтарем». Цей поєдинок відбудеться в суботу, 22 квітня (початок — о 17:00).

Олександр ПОПОВ

Кращий коментар

mc_moder
Феномен Фаната - Эксперт
14.04.2023 16:53
Зараз хайпова тема писати книжки про свою кар’єру. Пропоную свої варіанти для Динамо. А яку книжку придбали би Ви? «Як перемогти за допомогою стоячого футболу» М. Луческу «Як 90 хвилин уникати футболу і залишатись ключовим гравцем» В. Буяльский «Пасивний дохід. Як нічого не робити і заробляти шалені гроші» О. Андрієвський «Пас назад. Як стати капітаном великого клубу» С. Сидорчук «Парадокс. Як втратити свої здібності, але стати основним» Д. Лонвейк «ТОП-менеджмент. Як побудувати міцну структуру, запрошуючи друзів, а не професіоналів» І. Суркіс «Скеля. Як перекваліфікуватись із футболіста в атлета» Д. Попов «Оптична ілюзія. Як за 5 років жодного разу не попасти у ворота, але вважатись футболістом із хорошим поставленим ударом» О. Андрієвський «Важкий переїзд. Тисяча і одна причина чому знову не вийшло» М. Луческу «На помилках не вчяться навіть молоді. Як привозити в кожному матчі» М. Дячук «Веселий хаос. Як на позицію вінгера поставити кого завгодно, окрім номінального вінгера» М. Луческу «Хто це такі? Як провести трансферну політику, не долучаючи до неї тренера» І. Суркіс «Я не можу їх кинути у тяжкі часи. Як придумати тисячу причин, щоб здатись благородним, але переслідувати свої цілі» М. Луческу і І. Суркіс «Не читай інтернет! Як відвернути від себе вболівальників, але шляхом ігнорування не думати про це» В. Буяльский і вся команда «Коротка пам'ять та рожеві окуляри. Як після перемоги над Минаєм забути все те гівно, шо відбувається і вірити в команду, шляхом тотального мінусування коментарів незадоволених фанатів» Вболівники шуріка