Чемпіонат юнацьких команд. «Динамо U-19» — «Шахтар U-19» — 3:2. Звіт про матч, ВІДЕО

2023-04-21 16:02 У п’ятницю, 21-го квітня, динамівці з команди U-19 на полі клубної навчально-тренувальної бази у Кончі-Заспі провели ... Чемпіонат юнацьких команд. «Динамо U-19» — «Шахтар U-19» — 3:2. Звіт про матч, ВІДЕО

У п’ятницю, 21-го квітня, динамівці з команди U-19 на полі клубної навчально-тренувальної бази у Кончі-Заспі провели матч 22-го туру юнацького чемпіонату України. У ньому підопічні Ігоря Костюка у ролі господарів приймали донецький «Шахтар».

Чемпіонат U-19. 22-й тур

«Динамо» — «Шахтар» — 3:2 (1:0)
Голи: Кремчанін (22), Діалло (74), Малиш (82) — Фарина (64), Козік (86).

Попередження: Діалло (19), Єременко (72) — Глущенко (49), Лосенко (77).

«Динамо»: 1. Ігнатенко, 20. Гусєв, 3. Боль (6. Рамадані, 46), 2. Єременко, 8. Бенедюк (к), 4. Балаба, 22. Малиш (21. Бойченюк, 90+3), 14. Яцик, 9. Слесар (10. Маткевич, 68), 30. Діалло (25. Зоренко, 90), 7. Кремчанін.

«Шахтар»: 1. Твардовський (к), 2. Дрозд, 3. Козік, 4. Фарина, 5. Бако, 6. Лосенко, 7. Пушкарьов (16. Трифанененко, 68), 8. Яновіч (20. Гармаш, 90+1), 9. Глущенко, 10. Цуканов (17. Бундаш, 90+1, 11. Тоіров (18. Ющенко, 56).

Зустрічалися команди, які перебувають поряд у турнірній таблиці юнацької першості U-19, їх розділяло всього одне очко. Динамівці йшли на другому рядку, набравши 50 залікових пунктів, а донеччани посідали третю сходинку із 49-ма очками, тож поєдинок обіцяв бути захоплюючим та непередбачуваним. Зазначимо, що матч першого кола завершився перемогою «Динамо» — 2:0.

На перших хвилинах кияни виконали кутовий та й загалом намагалися діяти активно та рішуче. Номінальні господарі грали на контратаках, які наші футболісти намагалися зривати ще на початковій стадії. Тривала безкомпромісна боротьба, було багато стиків, що не дивно, враховуючи імена та амбіції суперників. До середини тайму занадто небезпечних моментів команди біля воріт одна одної не створювали. Відзначимо лише спробу донеччан пробити по воротах, коли на удар із меж штрафного майданчика зреагував Ігнатенко та нейтралізував загрозу.

Ще одного разу небезпека біля динамівських володінь виникла після того, як «гірники» заробили штрафний удар метрах в 23-х від воріт, але Лосенко пробив значно вище воріт. А ось кияни своїм моментом розпорядилися значно краще: після стрімкої атаки Гусєв зробив передачу справа, Діалло в ефектному стрибку ледь не дотягнувся до м’яча головою, він відскочив до Кремчаніна, і Дмитро з кількох метрів проштовхнув його у сітку — 1:0!

«Шахтар» намагався відповісти спробою Тоірова пробити низом, але Ігнатенко був уважним та забрав м’яч. Загалом, динамівці були ближчими до того, аби забити другий м’яч, ніж «Шахтар» — до того, щоб зрівняти рахунок. Зокрема, Діалло чудовою передачею урозріз на Яцика забезпечив для партнера чудову гольову можливість: Олександр на високій швидкості втік один на один із воротарем та завдав удару повз нього, але м’яч по-зрадницьки влучив у стійку!

Вже у компенсований час донеччани виконали кутовий — Ігнатенко впорався із цією подачею, а Слесар намагався заробити пенальті після зіткнення із суперником у чужому штрафному майданчику, але арбітр нічого протиправного у діях гравця «Шахтаря» не зафіксував.

Другий тайм розпочався з удару низом Лосенка — наш воротар зіграв надійно. Кілька разів гравці донеччан порушували правила в атаці та втрачали м’яч. Біля протилежних воріт господарі виконали небезпечний кутовий удар: після навісу до штрафного майданчика вистрибнули Гусєв і Балаба, але обом нашим гравцям не вистачило кількох сантиметрів, щоб дотягнутися до м’яча. Також добре у дальній кут пробивав Малиш, але вийшло трохи неточно. Діалло цілив у площину воріт метрів з 14-ти — Твардовський зреагував.

Словом, перевага киян була відчутною, що проявлялося у кількості небезпечних моментів. Зокрема, знову Діалло завдав незручного удару з-під захисника, але знову воротар був на місці. У відповідь Ющенко ледь не забив, але Ігнатенко вчасно забрав м’яч. Наступний розвиток подій здавався дещо нелогічним, але гості змогли відзначитися: після подачі від кутової позначки хтось з суперників продовжив політ м’яча на Фарину, і той влучним ударом зрівняв рахунок — 1:1.

Але засмучувалися динамівці недовго, вже через 10 хвилин Малиш здорово подав справа, а Діалло у падінні боковими ножицями знову вивів киян уперед — 2:1. Загалом, гра проходила динамічно, команди швидко проходили середину поля та регулярно загрожували воротам одна одної. Кілька разів було гаряче біля воріт киян, але суперників підводила реалізація.

Дещо зняв напругу третій м’яч, забитий динамівцями за вісім хвилин до фінального свистка. Цього разу відзначився Малиш, якому вдалося спрямувати м’яч у сітку у притирку зі стійкою. Що стосується донеччан, їм спочатку вдалося пробити зі штрафного вище воріт, а потім відновити інтригу після подачі з кутового, коли наші захисники дозволили головою пробити Козіку. До фінального свистка команди ще кілька разів змусили понервувати уболівальників одна одної, але на підсумковий результат це не вплинуло — 3:2 на користь «Динамо».