Герта — Вердер — 2:4. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-22 18:36 22 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Герта (Берлін) і ... Герта — Вердер — 2:4. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

22 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Герта (Берлін) і Вердер (Бремен).

Герта - Вердер - 2:4. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаГерта - Вердер - 2:4. Чемпіонат Німеччини, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 29-й тур

Герта (Берлін) — Вердер (Бремен) — 2:4 (0:2)
Голи: Дж. Нганкам (68), Лукебакіо (79) — Марвін Дакш (6), Марвін Дакш (27), Марвін Дакш (51), Вайзер (63)

Предупредження: Кемпф (29), Дж. Стадія (36), Сердар (90+1), Романо Шмід (90+4)

Огляд матчу Герта — Вердер:

Футбольний матч між берлінською «Гертою» і бременським «Вердером» став захопливим поєдинком ліги Бундесліги на берлінському «Олімпіаштадіоні». «Вердер Бремен» домінував від самого початку гри і вийшов уперед на 6-й хвилині матчу завдяки голу М. Дакша. На 27-й хвилині Дакш додав ще один гол, відмінно завершивши гру, і вивів свою команду вперед на два м’ячі. Берлінська «Герта» намагалася відігратися, але їй ніяк не вдавалося влучити у площину воріт; незважаючи на створення кількох хороших моментів, вони не змогли втілити їх у голи. Команда отримала можливість на 29-й хвилині, коли М. О. Кемпф отримав жовту картку, але не змогла скористатися перевагою. У «Вердера Бремена» один із гравців, Й. Стаге, також отримав жовту картку на 36-й хвилині. Коли перший тайм добіг кінця, стало очевидно, що «Герта Берлін» повинна внести деякі зміни, якщо вона хоче переломити хід гри.

Другий тайм почався з того, що «Герта» зробила три заміни, замінивши Д. Шерханта на К. Боатенга, Т. Чігерчі на С. Сердара, а М. Дардаї на А. Рогеля. Але цього було недостатньо, щоб зупинити натиск бременського «Вердера»: на 51-й хвилині Дакш забив третій гол у матчі. На 63-й хвилині «Вердер Бремен» збільшив свою перевагу до чотирьох м’ячів завдяки голу М. Вайзера. На 68-й хвилині берлінській «Херті» вдалося відігратися завдяки голу Я. Нганкама. Нганкама. «Герта Берлін» продовжувала тиснути і на 79-й хвилині отримала право на пенальті, який реалізував Д. Лукебакіо. На 80-й хвилині команда зробила останню заміну, замінивши К. Ежуке на Нганкама. Вердер Бремен також зробив кілька пізніх замін: А. Юнг і Л. Б’юкенен замінили Р. Шміда і М. Вельковича. На 90-й хвилині у складі бременського «Вердера» з’явився К. Гросс, який замінив І. Груєва. Гра закінчилася з рахунком 2:4 на користь бременського «Вердера». Берлінська «Герта» буде розчарована своєю грою, але вона може отримати позитивні моменти з того, що їй вдалося відіграти два м’ячі в другому таймі. Вердер Бремен, з іншого боку, буде задоволений своєю грою і особливо хет-триком М. Дакша, який виявився вирішальним.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Баварія — Герта, Шальке — Вердер.