Осер — Лілль — 1:1. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-22 20:00 22 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Осер (Франція) і ... Осер — Лілль — 1:1. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

22 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Осер (Франція) і Лілль (Франція).

Осер - Лілль - 1:1. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистикаОсер - Лілль - 1:1. Чемпіонат Франції, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 32-й тур

Осер (Франція) — Лілль (Франція) — 1:1 (0:1)
Голи: М’Байє Ніанг (62) — J. David (36)

Попередження: Хосе Фонте (27)

Огляд матчу Осер — Лілль:

Футбольний матч між «Осером» і «Ліллем» на стадіоні «Стад де л’Аббе Дешам» був напруженим від початку до кінця. Обидві сторони виходили на гру, маючи на кону багато чого, і знали, що перемога поставить їх у вигідніше становище для досягнення своїх цілей у лізі. У першій половині гри «Лілль» домінував у грі та створив кілька нагод для взяття воріт. На 27-й хвилині гравець «Лілля» Ж. Фонте отримав жовту картку за фол на гравцеві «Осера». Однак лише за дев’ять хвилин у ворота «Лілля» було призначено пенальті, коли Ж. Давид сфолив у штрафному майданчику. Він вийшов уперед і класно реалізував пенальті, забезпечивши Ліллю перевагу. Осер спробував відігратися, але захист Лілля стримав їхній натиск. У перерві рахунок залишився 0:1, і «Осеру» належало виконати велику роботу в другому таймі, щоб вирвати хоч щось із цієї гри. Коли гра відновилася в другому таймі, «Осер» вийшов на поле з новими силами і почав створювати свої моменти. На 62-й хвилині у ворота «Осера» було призначено пенальті, і М. Ньянг упевнено реалізував точний удар, вирівнявши гру.

Обидві команди продовжували шукати переможця, але цього не сталося, і гра закінчилася з рахунком 1:1. Результат, ймовірно, є справедливим відображенням гри, оскільки шанси на перемогу були в обох команд. Під час гри було зроблено кілька замін, обидві команди хотіли дати шанс різним гравцям проявити себе. Осер зробив дві заміни одночасно на 75-й хвилині, випустивши Н. Да Косту і Г. Гейна замість М. Автре і Г. Перрена, відповідно. Лілль відповів незабаром після цього, випустивши на 78-й хвилині Ж. Бамбу замість Т. Веа. У заключній стадії гри обидві команди зробили заміни. Осер на 82-й хвилині вийшов М. Аблін замість М. Ньянга, а Лілль на 87-й хвилині вийшов Ісмаїлі замість М. Байо. Остання заміна в грі відбулася в перерві між таймами: Лілль випустив А. Гомеша замість К. Балеба. Загалом, це був захопливий матч, який порадував уболівальників обох команд. Хоча жодна з команд не домоглася бажаної перемоги, вони будуть задоволені очком, здобутим у запеклій боротьбі, яке дасть їм змогу зберегти лідерство в лізі. Час покаже, чи стане цей результат вирішальним для долі кожної з команд у цьому сезоні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Марсель — Осер, Лілль — Аяччо.