Сампдорія — Спеція — 1:1. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-22 23:50 22 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сампдорія (Генуя) і ... Сампдорія — Спеція — 1:1. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

22 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сампдорія (Генуя) і Спеція (Італія).

Сампдорія - Спеція - 1:1. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаСампдорія - Спеція - 1:1. Чемпіонат Італії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 31-й тур

Сампдорія (Генуя) — Спеція (Італія) — 1:1 (1:0)
Голи: Бруно Аміоне (23) — Верде (59)

Предупредження: Корай Гюнтер (67), С. Бастоні (73)

Огляд матчу Сампдорія — Спеція:

Сампдорія приймала Спецію на Stadio Comunale Luigi Ferraris у матчі Серії А, який завершився наполегливою нічиєю. Господарі поля почали з сильного старту, коли Б. Аміоне відкрив рахунок на 23-й хвилині вдалим ударом, який змусив гостей кинутися в погоню. Спеція внесла зміни до свого складу, випустивши Д. Верде замість Д. Мальдіні на 30-й хвилині. Заміна надала команді таку необхідну енергію, і минуло зовсім небагато часу, перш ніж Верде на 59-й хвилині зрівняв рахунок і поклав початок напруженому другому тайму. К. Гюнтер був вилучений з поля на 67-й хвилині, і Сампдорія відповіла двома швидкими замінами, щоб спробувати переломити хід матчу. Х. Мурільо був замінений на Ф. Джуричича на 72-й хвилині, а С. Ламмерс вийшов замість Хесе в той самий час.

На 73-й хвилині гравець «Спеції» С. Бастоні отримав жовту картку, що призвело до нових замін з обох сторін. Сампдорія випустила Б. Аміоне замість М. Ойконому на 78-й хвилині, а незабаром після цього Х. Вінкс вийшов замість Е. Ільхана. Спеція також зробила кілька змін: М. Бурабія замінив К. Агудело на 79-й хвилині, а А. Река вийшов замість С. Бастоні. У заключному відрізку матчу обидві сторони продовжували боротися, але жодна з них не могла прорвати оборону суперника. На 90-й хвилині «Спеція» провела ще дві заміни: Д. Ніколау вийшов замість М. Кальдари, а А. Екдаль замінив В. Коваленка. Фінальний свисток пролунав за рівного рахунку 1:1, і обидві сторони забрали із собою очки, здобуті в напруженій боротьбі в захопливому матчі. Незважаючи на нічию, і «Сампдорія», і «Спеція» черпають сили в солідних виступах, які вони продемонстрували на полі, і прагнутимуть розвивати ці результати та продовжуватимуть підніматися вгору турнірною таблицею Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фіорентина — Сампдорія, Спеція — Монца.