Моурінью: «Якщо мені треба буде зіграти наступної суботи, я це зроблю»

2023-04-26 00:15 Головний тренер «Роми» Жозе Моурінью прокоментував поразку у матчі 31-го туру чемпіонату Італії проти «Аталанти» (1:3). ... Моурінью: «Якщо мені треба буде зіграти наступної суботи, я це зроблю»

Головний тренер «Роми» Жозе Моурінью прокоментував поразку у матчі 31-го туру чемпіонату Італії проти «Аталанти» (1:3).

Жозе Моурінью, Getty Images

«Я вважаю, що з усіма нашими обмеженнями, ми провели чудову гру. Ви не можете відкидати окремі моменти, тому що всі вони є частиною матчу і можуть визначити результат, але насправді все зводилося до тонких епізодів. Ми контролювали гру в першому таймі, ми не створювали багато, але ми повністю контролювали хід поєдинку.

У другому таймі, після того, як ми скоротили відставання до одного голу, я думав, що ми зможемо досягти свого. Потім був ще один момент, який вирішив гру. Я задоволений своїми гравцями. Якщо мені доведеться зіграти наступної суботи, я це зроблю. Ми завжди тримаємося разом у важкі періоди. Ми закінчували гру з дев’ятьма гравцями і вдев’ятьох влучили у штангу, що могло призвести до другого голу. Ми продовжували боротися до кінця», — цитує португальського наставника прес-служба «вовків».

Говорячи про наступну суботу, Моурінью має на увазі матч Серії А проти «Мілана», який може стати ключовим у боротьбі за місце у Лізі чемпіонів наступного сезону. До лазарету, в якому вже перебувають Кріс Смоллінг та Джорджиньо Вейналдум, потрапив Дієго Льоренте, також через пошкодження участь Пауло Дібали знаходиться під питанням.

26.04.2023, 00:15