Спеція — Монца — 0:2. Чемпіонат Італії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-28 23:45 28 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Спеція (Італія) і ... Спеція — Монца — 0:2. Чемпіонат Італії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

28 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Спеція (Італія) і Монца (Італія).

Специя - Монца - 0:2. Чемпионат Италии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаСпеция - Монца - 0:2. Чемпионат Италии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 32-й тур

Спеція (Італія) — Монца (Італія) — 0:2 (0:1)
Голи: Патрік Чіурріа (21), Карлос Аугусто (90+3)

Попередження: Еммануель Гьясі (34), Самуеле Бірінделлі (68), Сенсі (90+2)

Огляд матчу Спеція — Монца:

Футбольний матч між командами Спеція і Монца на стадіоні Альберто Пікко в рамках ліги Серії А пройшов у напруженій боротьбі між двома командами. У перерві рахунок був 0:1 на користь Монци, гол забив їхній гравець П. Чіурріа на 21-й хвилині гри.

Спеція змирилася з цією невдачею і спробувала відігратися в другому таймі, але не змогла пройти оборону Монци. Вони спробували вирівняти гру, замінивши В. Коваленка на К. Агудело, С. Бастоні на А. Реку, а Д. Верде на Т. Чіпоту на 58-й та 59-й хвилинах гри. Однак «Монца» швидко контратакувала і провела кілька вирішальних замін: Н. Ровелла був замінений на С. Бірінделлі, А. Колпані — на Дж. Гравець «Спеції» Е. Г’язі отримав жовту картку на 34-й хвилині гри, а гравець «Монци» С. Бірінделлі — на 68-й хвилині. Не зумівши пройти захист Монци, «Спеція» спробувала зробити ще одну заміну: Е. Г’ясі був замінений на Р. Кролліса на 80-й хвилині гри. Однак «Монца» продовжувала домінувати в грі. На 78-й хвилині вони зробили ще дві заміни: П. Чюрріа замінив М. Валоті, а Дані Мота — С. Сенсі. На 87-й хвилині Спеція замінила Е. Ампаду на Д. Ніколау. Ніколау. На 90-й хвилині гри гравець «Монци» С. Сенсі також отримав жовту картку. Гра закінчилася з рахунком 0:2 на користь «Монци», другий гол у матчі забив Карлос Аугусто на 90-й хвилині. Незважаючи на кілька напружених моментів, «Монца» домінувала в матчі, забезпечивши собі три найважливіші очки в чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аталанта — Спеція, Монца — Рома.