Фіорентина — Сампдорія — 5:0. Чемпіонат Італії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-30 21:00 30 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і ... Фіорентина — Сампдорія — 5:0. Чемпіонат Італії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

30 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Сампдорія (Генуя).

Фиорентина - Сампдория - 5:0. Чемпионат Италии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаФиорентина - Сампдория - 5:0. Чемпионат Италии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 32-й тур

Фіорентина (Флоренція) — Сампдорія (Генуя) — 5:0 (1:0)
Голи: Кастровіллі (45+2), Додо (62), Дункан (66), Куаме (76), A. Терзич (89)

Предупредження: Дж. Мурільо (60), Куаме (81), A. Терзич (89)

Огляд матчу Фіорентина — Сампдорія:

У матчі Серії А, що проходив на стадіоні «Артеміо Франкі», «Фіорентина» здобула впевнену перемогу над «Сампдорією» з рахунком 5:0. Гра почалася з перевагою «Сампдорії» протягом більшої частини першої півгодини. Однак «Фіорентина» швидко переламала хід матчу, коли Федеріко Джурічіч був замінений одразу після півгодинної позначки, звільнивши місце Мортену Лерісу. Ситуація різко змінилася на користь «Фіорентини», коли Гаетано Кастровіллі на 45-й хвилині вразив ворота суперника, забезпечивши перевагу до перерви. Сампдорія спробувала врятувати ситуацію, зробивши ще одну заміну: на початку другого тайму Мурільйо був замінений на Марко Ойконому. Але їхні надії були повністю зруйновані, коли Додо подвоїв перевагу господарів поля, забивши гол на 62-й хвилині.

Невдовзі після цього справи «Сампдорії» пішли на спад, коли Альфред Дункан забив лише через чотири хвилини. Куаме, який замінив Ніколаса Гонсалеса, незабаром забив четвертий гол за господарів. На 74-й хвилині «Сампдорія» зробила шквал замін, випустивши Маноло Габб’ядіні, Мартіна Кюїсанса і Ахрафа Ламмерса. Однак ці заміни були занадто запізнілими, оскільки Куаме додав ще один гол до свого імені і п’ятий гол «Фіорентини» всього за десять хвилин до кінця матчу. Господарі зробили пару замін: Джованні Кастровіллі поступився місцем Ріккардо Сапонарі, а Рашида Соттіла замінив Алессандро Б’янко. Незважаючи на жовту картку Куаме та ще одну заміну в складі «Фіорентини», матч добіг кінця з рахунком п’ять м’ячів на користь господарів поля. Загалом, це був домінуючий виступ «Фіорентини», яка безжально покарала слабку гру «Сампдорії». Ця велика перемога додасть команді такого необхідного імпульсу в її прагненні піднятися вгору по турнірній таблиці Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Салернітана — Фіорентина, Сампдорія — Торіно.