Мальорка — Атлетик — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-01 22:00 1 травня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) та ... Мальорка — Атлетик — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

1 травня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) та Атлетик (Більбао).

Мальорка - Атлетик - 1:1. Чемпионат Испании, 32-й тур. Обзор матча, статистикаМальорка - Атлетик - 1:1. Чемпионат Испании, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 32-й тур

Мальорка (Іспанія) — Атлетик (Більбао) — 1:1 (0:0)
Голи: Кан-ін Лі (58) — Вільямс (90+7)

Попередження: Антоніо Райлло (15), В. Мурікі (17), Пабло Маффео (29), Юрій Берчіче (40), Nico Williams (63), Іньїго Руїс де Галаррета (90+6)

Огляд матчу Мальорка — Атлетик:

У захопливому матчі Ла Ліги RCD Mallorca і Athletic Club зіграли внічию 1:1 на стадіоні Visit Mallorca Estadi. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, жодна з команд не змогла вийти з глухого кута, незважаючи на кілька гострих моментів, в результаті яких було отримано кілька жовтих карток. У першому таймі господарі поля отримали три жовті картки: А. Райоло, В. Мурікі та П. Маффео. Гості не відставали від них: Ю. Берчіче також отримав жовту картку перед самою перервою. На початку другого тайму, коли рахунок на табло залишався рівним, «Атлетик» здійснив заміну: Г. Гурузета замінив Н. Вільямса. Однак «Мальорка» завдала першого удару, коли Лі Канг-Ін на 58-й хвилині вразив ворота господарів поля. Атлетик Клуб відповів, випустивши на поле Й. Альвареса та А. Ерреру замість О. де Маркоса та О. Зарраги.

Мальорка також зробила кілька змін, випустивши на поле Д. Хаджікадуніча, А. Ндіайє і М. Морланеса. У заключні 15 хвилин матчу «Атлетик» зробив ще дві заміни: А. Беренгер і М. Арес Джало вийшли замість Д. Гарсії та М. Весги. Мальорка також зробила дві пізні заміни: Лі Канг-Ін і В. Мурікі замінили А. Санчеса і Т. Кадевера. Тільки-но стало здаватися, що «Мальорка» втримає перемогу, як на останніх хвилинах матчу І. Вільямс призначив пенальті. Нападник клубу «Атлетік» не помилився з вибором, забивши на 90-й хвилині матчу рівний рахунок. Незабаром пролунав фінальний свисток, і обидві сторони взяли по одному очку. Хоча «Мальорка» буде розчарована тим, що не змогла втримати перемогу, вони отримають задоволення від гри проти сильної команди «Атлетик». У результаті нічиєї «Атлетік» піднявся на 7-ме місце в таблиці Ла Ліги, а «Мальорка» залишилася на 18-му місці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Жирона — Мальорка, Атлетик — Бетіс.