Севілья — Жирона — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-02 00:01 1 травня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і ... Севілья — Жирона — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

1 травня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і Жирона (Іспанія).

Севилья - Жирона - 0:2. Чемпионат Испании, 32-й тур. Обзор матча, статистикаСевилья - Жирона - 0:2. Чемпионат Испании, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 32-й тур

Севілья (Іспанія) — Жирона (Іспанія) — 0:2 (0:1)
Голи: Хуанпе (23), Валентин Кастельянос (55)

Предупредження: Гудель (4), A. Callens (84)

Огляд матчу Севілья — Жирона:

В останньому футбольному матчі Ла Ліги між «Севільєю» та «Жироною» стадіон «Рамон Санчес Пізхуан» був сповнений енергії, оскільки обидві команди боролися за домінування на полі. У перерві матчу «Жирона» повела в рахунку 1:0 проти «Севільї». Однак у другій половині матчу гра стала ще більш захопливою: «Жирона» забила ще один гол і виграла матч із рахунком 2:0. Перша помітна подія сталася на 4-й хвилині матчу, коли гравець «Севільї» Н. Гудельї отримав жовту картку. Це задало тон майбутньому напруженому матчу. Лише на 23-й хвилині «Жирона» вийшла вперед, коли Хуанпе забив вражаючий гол. Незважаючи на всі зусилля «Севільї» зрівняти рахунок, «Жирона» продовжувала домінувати в першій половині гри. Друга половина гри почалася з того, що «Жирона» забила другий гол на 55-й хвилині, потужний удар завдав Т. Кастельянос. Кастельянос. Ставало зрозуміло, що «Севільї» необхідно змінювати тактику, щоб врятувати нічию в цьому матчі.

У результаті на 60-й хвилині «Севілья» зробила дві заміни: Папу Гомеса на І. Ракітіча і Фернандо на Сусо. Жирона також зробила заміну на 63-й хвилині, випустивши Х. Ернандеса замість А. Калленса. У продовженні матчу обидві команди зробили заміни, намагаючись домогтися переваги. Севілья випустила П. Гуйє замість Р. Міра на 75-й хвилині і Б. Гіля замість Е. Ламели на 82-й хвилині. Тим часом «Жирона» отримала ще одну жовту картку — на 84-й хвилині був вилучений А. Калленс. Жирона також зробила ще дві заміни: Рейнір замінив Т. Кастельяноса на 73-й хвилині, а М. Гутьєррес вийшов замість Валері на тій самій хвилині. Остання заміна в матчі відбулася на 90-й хвилині, коли «Жирона» випустила Р. Рікельме замість Р. Артеро і В. Циганкова замість Бернардо. Ці заміни виявилися вирішальними, оскільки в підсумку «Жирона» здобула приголомшливу перемогу над «Севільєю» з рахунком 2:0. Обидві команди боролися протягом усіх 90 хвилин, але в підсумку «Жирона» продемонструвала відмінну командну роботу і чудову тактику, щоб здобути життєво важливу перемогу. Як завжди, Ла Ліга подарувала захоплююче футбольне протистояння, яке не розчарувало.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Севілья — Еспаньол, Жирона — Мальорка.