Герта — Штутгарт — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-06 22:05 6 травня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Герта (Берлін) і ... Герта — Штутгарт — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

6 травня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Герта (Берлін) і Штутгарт (Німеччина).

Герта - Штутгарт - 2:1. Чемпионат Германии, 31-й тур. Обзор матча, статистикаГерта - Штутгарт - 2:1. Чемпионат Германии, 31-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 31-й тур

Герта (Берлін) — Штутгарт (Німеччина) — 2:1 (2:1)
Голи: Кемпф (29), Нідерлехнер (45+2) — С. Гірасі (38)

Попередження: Уремович (18), Нідерлехнер (19)

Огляд матчу Герта — Штутгарт:

Матч Бундесліги між берлінською «Гертою» і «ВФБ Штутгарт» на берлінському «Олімпіаштадіоні» не розчарував: обидві команди видали захопливу гру. На початку матчу «Герта» вийшла вперед, забивши перший гол у матчі на 29-й хвилині завдяки блискучому удару М. О. Кемпфа. Однак їхня перевага тривала недовго: уже за кілька хвилин С. Гірассі з VfB StfB. Гірассі з VfB Stuttgart знайшов крапку в матчі. У перерві рахунок став 2:1 на користь «Герти Берлін» завдяки вирішальному голу Ф. Нідерлехнера, який він забив перед самою перервою. Другий тайм розпочався із заміни у складі «Штутгарта»: замість Сіласа вийшов Т. Томаш. Обидві команди намагалися взяти матч під свій контроль, але саме «Герта Берлін» виглядала впевненіше на полі. На 56-й хвилині Г. Харагучі вийшов замість К. Фуріча, що стало ще однією заміною у складі «ВфБ Штутгарт», але вони все ще не могли знайти свій ритм.

З іншого боку, «Герта Берлін» продовжувала чинити тиск на «ВФБ Штутгарт», за що була винагороджена жовтими картками для М. Ріхтера та Ф. Уремовича. На 63-й хвилині У. Ендо з «ВФБ Штутгарт» також отримав жовту картку, що посилило напругу на полі. Герта Берлін, передчуваючи перемогу, зробила дві вирішальні заміни на 64-й хвилині, випустивши Я. Нганкама замість Ф. Нідер Нідеровича. Нганкама замість Ф. Нідерлехнера і Д. Лукебакіо замість М. Міттельштадта. ВФБ Штутгарт намагався відбитися, але їхніх зусиль виявилося недостатньо, і на 71-й хвилині вони зробили останню заміну: В. Антон вийшов замість Х. Х. Переа. У відповідь на це «Герта Берлін» на 75-й хвилині випустила М. Дардаї замість А. Рогеля, а потім швидко зробила ще дві заміни, випустивши С. Сердара замість М. О. Кемпфа і К. Ежуке замість М. Ріхтера. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь берлінської «Герти», залишивши «ВФБ Штутгарт» ні з чим. Єдиним яскравим моментом для «Штутгарта» став гол С. Гірассі. Гірассі, але цього виявилося недостатньо, щоб врятувати очко. Загалом, матч був напруженим і захопливим, і було видно, що обидві команди прагнули викластися на полі повністю.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кельн — Герта, Штутгарт — Байєр.