Брайтон — Евертон — 1:5. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-08 21:30 8 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і ... Брайтон — Евертон — 1:5. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

8 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і Евертон (Ліверпуль).

Брайтон - Эвертон - 1:5. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистикаБрайтон - Эвертон - 1:5. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 35-й тур

Брайтон (Англія) — Евертон (Ліверпуль) — 1:5 (0:3)
Голи: Алексіс Мак Аллістер (79) — Дукуре (1), Дукуре (29), J. Стіл (35), Макніл (76), Макніл (90+6)

Попередження: Міна (18), Л. Дунк (21), І. Гуйє (25), Д. Калверт-Левін (45+3), Дукуре (56), Онана (80)

Огляд матчу Брайтон — Евертон:

Брайтон і Евертон нещодавно зустрілися в довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні American Express Community Stadium. Гра була наповнена захопливими моментами, і «Евертон» вийшов вперед із підсумковим рахунком 5:1. Перший гол у матчі був забитий гравцем «Евертона» А. Дукуром на першій хвилині гри, задавши тон усьому іншому матчу. Потім була жовта картка для гравця «Евертона» І. Міни на 18-й хвилині і жовта картка для гравця «Брайтона» Л. Данка на 21-й хвилині. І. Гуйє з «Евертона» також отримав жовту картку на 25-й хвилині, після чого Дукуре забив свій другий гол у матчі на 29-й хвилині. Брайтон зазнав невдачі, забивши власний гол своїм гравцем Дж. Стілом на 35-й хвилині, що призвело до того, що в перерві «Евертон» повів 3:0.

Калверт-Льюїн отримав жовту картку на 45-й хвилині, доповнивши низку інцидентів, що сталися раніше в першому таймі. Брайтон вступив у другий тайм з повною силою, зробивши чотири заміни вже на першій хвилині. Вони застосували більш агресивну стратегію: Д. Велбек, Е. Фергюсон, Ф. Буонанотте і А. Вебстер вийшли на поле, щоб спробувати змінити результат гри. Однак «Евертон» швидко зберіг свою перевагу, і на 56-й хвилині Дукуре отримав ще одну жовту картку. Лише на 79-й хвилині «Брайтону» вдалося забити гол, забитий А. Мак Аллістером, який пожвавив натовп. Однак їхня ейфорія була недовгою, бо на 76-й і 90-й хвилинах гри голи забив гравець «Евертона» Д. Макніл. Протягом усього матчу обидві команди грали наполегливо і рішуче, але саме «Евертон» здобув вирішальну перемогу з підсумковим рахунком 1:5.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Арсенал — Брайтон, Евертон — Ман.Сіті.