Сассуоло — Болонья — 1:1. Чемпіонат Італії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-08 23:45 8 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і ... Сассуоло — Болонья — 1:1. Чемпіонат Італії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

8 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і Болонья (Італія).

Сассуоло - Болонья - 1:1. Чемпионат Италии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаСассуоло - Болонья - 1:1. Чемпионат Италии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 34-й тур

Сассуоло (Італія) — Болонья (Італія) — 1:1 (1:1)
Голи: Берарді (15) — Ніколас Домінгес (42)

Предупредження: С. Пош (27), Лопес (44)

Огляд матчу Сассуоло — Болонья:

«Сассуоло» і «Болонья» провели рівний матч Серії А на стадіоні MAPEI — Città del Tricolore, в якому обидві команди набрали по очку після нічиєї 1:1. «Сассуоло» вийшов уперед на 15-й хвилині, коли Доменіко Берарді ударом із близької відстані вразив ворота суперника. Болонья добре відреагувала й отримала жовту картку, коли Себастьян Пош був вилучений з поля на 27-й хвилині. Гості продовжували йти вперед і в підсумку були винагороджені голом на 42-й хвилині, коли Ніколас Домінгес пробив повз воротаря Сассуоло. «Сассуоло» був швидко покараний на 44-й хвилині, коли Максиму Лопесу була показана жовта картка за неправомірний виклик. У другому таймі обидві команди провели тактичні заміни, щоб спробувати отримати перевагу.

Сассуоло випустив А. Лаурієнте і Матеуса Енріке на 66-й хвилині замість Н. Байрамі і А. Харруї. Болонья також зробила зміни, коли Р. Орсоліні замінив М. Арнаутовича на тій самій хвилині. Сассуоло зробив нові зміни на 76-й хвилині, коли Г. Дефрель і Д. Фраттезі були замінені на А. Альвареса і К. Торстведта. Болонья зробила другу заміну на 78-й хвилині, коли Ніколас Домінгес був замінений на Н. Моро. Сассуоло зробив останню заміну на 82-й хвилині, коли Р. Трессольді замінив Г. М. Феррарі, а Болонья випустила Л. Фергюсона замість Г. Меделя на 85-й хвилині. Незважаючи на кілька спроб обох команд у заключній стадії гри, жодна зі сторін не змогла знайти переможця, і матч закінчився з рахунком 1:1. Сассуоло залишиться шкодувати про втрачені шанси, а Болонья буде задоволена очком, здобутим далеко від дому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інтер — Сассуоло, Болонья — Рома.