Ноттінгем Форест — Саутгемптон — 4:3. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-09 00:01 8 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) ... Ноттінгем Форест — Саутгемптон — 4:3. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

8 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) і Саутгемптон (Англія).

Ноттингем Форест - Саутгемптон - 4:3. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистикаНоттингем Форест - Саутгемптон - 4:3. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 35-й тур

Ноттінгем Форест (Англія) — Саутгемптон (Англія) — 4:3 (3:1)
Голи: Т. Авоні (18), Т. Авоні (21), Гіббс-Вайт (44) — Сі Джей Алькарас (25), Лянко (51), Ворд-Проуз (90+6)

Попередження: Ренан Лоді (78)

Огляд матчу Ноттінгем Форест — Саутгемптон:

Матч Прем’єр-ліги між «Ноттінгем Форест» і «Саутгемптоном» був захопливою зустріччю, що тривала до самого кінця. Міський стадіон був забитий вщерть спраглими вболівальниками, на яких чекало незабутнє видовище: обидві команди вийшли на поле у всеозброєнні. «Ноттінгем Форест» домінував у першому таймі, нападник Т. Авоній забив два швидкі голи на 18-й і 21-й хвилинах і встановив контроль над матчем. Саутгемптон відбився, забивши гол від К. Алькараса на 25-й хвилині, але Ноттінгем Форест мав останнє слово в таймі. М. Гіббс-Вайт забив із пенальті на 44-й хвилині, забезпечивши своїй команді комфортну перевагу 3:1 у перерві. У другому таймі «Саутгемптон» вийшов уперед, і Лянко забив гол на 51-й хвилині, зберігши перевагу своєї команди.

Потім «Ноттінгем Форест» здійснив кілька важливих замін: С. Ор’є вийшов замість Дж. Ворралла на 64-й хвилині, Р. Єйтс вийшов замість К. Куяте на 70-й хвилині, а С. Суррідж замінив Т. Авонійі на 81-й хвилині. «Ноттінгем Форест» збільшив свою перевагу на 73-й хвилині, коли Даніло забив гол із дальньої відстані. Однак «Саутгемптон» не здавався і зробив чотири заміни у спробі переломити хід гри. К. Адамс, К. Алькарас і С. Армстронг вийшли з гри, а замість них з’явилися А. Армстронг, П. Онуачу та С. Едозі. Саутгемптон був винагороджений за свій бойовий дух пенальті на 90-й хвилині, який реалізував Дж. Ворд-Проуз, зробивши рахунок 4−3. Ноттінгем Форест думав, що вони забили п’ятий гол на останніх секундах матчу, коли Феліпе опинився в сітці, але гол був скасований через офсайд. Загалом, це був неймовірний матч, який продемонстрував бойовий дух обох команд. Рання перевага «Ноттінгем Форест» і клінічне завершення виявилися вирішальними в підсумку, але налаштованість «Саутгемптона» ніколи не здаватися послужить їм добру службу в решті частини сезону.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Челсі — Ноттінгем Форест, Саутгемптон — Фулгем.