«Дуже важко пояснити...», — Де Дзербі про розгром від «Евертона»

2023-05-09 09:33 Головний тренер «Брайтона» Роберто Де Дзербі, відомий в Україні за роботою з донецьким «Шахтарем», прокоментував розгромну ... «Дуже важко пояснити...», — Де Дзербі про розгром від «Евертона»

Головний тренер «Брайтона» Роберто Де Дзербі, відомий в Україні за роботою з донецьким «Шахтарем», прокоментував розгромну поразку своєї команди від «Евертона» (1:5) у вчорашньому матчі 35-го туру чемпіонату Англії.

Роберто Де Дзербі

«Дуже важко пояснити цю гру. Вона вийшла дивовижною. Починаючи з того, що перший гол ми пропустили вже на 30-й секунді матч.

Сьогодні ви бачили не справжній „Брайтон“. Поганий день для нас.

Головна причина того, що сталося, — не в тактичній установці, а в тому, що ми виявилися не підготовлені до цієї гри з погляду мотивації та ментальності. Мабуть, позначилося те, що ми провели велику кількість матчів за короткий період. Це складно для нас, ми не звикли грати в такому графіку.

Але я гордий футболістами своєї команди. А за результат відповідає насамперед тренер. Тож сьогоднішній результат — це моя відповідальність.

Важливо запам’ятати цей матч і цей урок. Але не можна забувати й те, що цього разу ми демонстрували фантастичний футбол і показували такі ж результати. Тож, вважаю, незважаючи на сьогоднішній день, у нас є привід пишатися своєю роботою», — сказав Де Дзербі в коментарі BBC.

Кращий коментар

auto-karl-fernandovich
Карл Фернандович Мицельмахер - Эксперт
09.05.2023 13:00
Брайтона сильнее Эвертона и практически весь матч играл с позиции силы. Но у Эвертона залетело больше, чем они создали) Плюс у вратаря Брайтона был не лучший день, а у Пикфорда наоборот. А в целом Эвертон играл как обычно. Разве Ш. Дайч сумел поднять самоотдачу своих футболистов. Миколенко первый тайм выглядел неплохо, но во втором вышедший на замену хороший, но не звёздный С. Марч очень часто переигрывал Виталия один в один.