Воротар «Кривбасу»: «Прикра поразка»

2023-05-09 13:32 Голкіпер «Кривбасу» Андрій Кліщук прокоментував підсумок поєдинку 25-го туру чемпіонату України з «Динамо» (0:1). Андрій Кліщук ... Воротар «Кривбасу»: «Прикра поразка»

Голкіпер «Кривбасу» Андрій Кліщук прокоментував підсумок поєдинку 25-го туру чемпіонату України з «Динамо» (0:1).

Андрій Кліщук

«Пропущений гол? Пішла хороша подача від Андрієвського. Ми знали, що в нього сильна ліва нога. Йому вдалося добре подати в штрафний на Попова, який точно пробив по воротах. Прикра поразка — ми програли на домашній арені. Але нічого, будемо рухатися далі, по грі — у нас було багато хороших моментів. Потрібно все проаналізувати і більше не допускати таких помилок. Тоді в нас будуть хороші результати з такими командами, як „Динамо“...

Так, на жаль, у першому таймі ми не реалізували свої моменти, а „Динамо“ свій момент у другому таймі реалізувало. Повторюся, прикра поразка за такою грою», — сказав Кліщук у коментарі клубному ТБ.