Фіорентина — Базель — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-05-12 00:02 11 травня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Базель (Швейцарія). ... Фіорентина — Базель — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

11 травня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Базель (Швейцарія).

Фиорентина - Базель - 1:2. Лига конференций. Обзор матча, статистикаФиорентина - Базель - 1:2. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Фіорентина (Флоренція) — Базель (Швейцарія) — 1:2 (1:0)
Голи: Кабрал (25) — A. Diouf (71), Z. Amdouni (90+2)

Попередження: K. Адамс (59), W. Burger (72), D. Ndoye (79)

Огляд матчу Фіорентина — Базель:

На «Стадіо Артеміо Франкі» відбулася захоплива футбольна зустріч між «Фіорентиною» та ФК «Базель 1893» у рамках Ліги конференції УЄФА «Європа». Хоча «Фіорентина» почала матч на високій ноті, у підсумку перемогу здобув «Базель 1893» із підсумковим рахунком 1:2. На 25-й хвилині гравець «Фіорентини» А. Кабрал забив сенсаційний гол, вивівши команду господарів уперед. Однак на 59-й хвилині гравець «Базеля 1893» К. Адамс дістав жовту картку, і невдовзі після цього Р. Калафіорі замінив Л. Міллара у складі команди гостей на 63-й хвилині.

На 67-й хвилині гравець «Базеля 1893» Г. Фогель отримав жовту картку, але всього через чотири хвилини А. Діуф зрівняв рахунок на користь швейцарської команди, забивши гол на 71-й хвилині. В. Бургер отримав жовту картку на 72-й хвилині, і «Фіорентина» зробила дві швидкі заміни на 73-й хвилині: С. Амрабат був замінений на Г. Кастровіллі, а Н. Гонсалес — на Я. Брекало. Ще одна заміна ФК «Базель 1893» відбулася на 77-й хвилині: Ж. Огюстен замінив А. Зекірі. Однак лише за дві хвилини, на 79-й хвилині, Д. Ндойє отримав жовту картку за «Базель 1893». Фіорентина спробувала повернути собі перевагу і на 81-й хвилині замінила А. Кабрала на Л. Йовіча. На тій же хвилині Дж. Іконе був замінений на К. Куаме. На 86-й хвилині В. Бургер із команди «Базель 1893» був замінений на Д. Малеса, а гравець «Фіорентини» Г. Бонавентура був замінений на А. Барака на тій же хвилині. Здавалося, гра йшла до нічиєї, але ФК «Базель 1893» здобув несподівану перемогу: З. Амдуні забив переможний гол на 90-й хвилині. Незважаючи на запеклу боротьбу, «Фіорентина» не змогла здобути перемогу в цьому матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Базель — Фіорентина, Базель — Фіорентина.