Вест Гем — АЗ — 2:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-05-12 00:03 11 травня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і АЗ ... Вест Гем — АЗ — 2:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

11 травня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і АЗ (Нідерланди).

Вест Хэм - АЗ - 2:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаВест Хэм - АЗ - 2:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Вест Гем (Лондон) — АЗ (Нідерланди) — 2:1 (0:1)
Голи: Бенрахма (67), Михайло Антоніо (76) — T. Reijnders (42)

Попередження: де Віт (16), Пакета (57), J. Класі (58), Раян (65)

Огляд матчу Вест Гем — АЗ:

«Вест Гем Юнайтед» зустрівся з «АЗ Алкмаар» у рамках Ліги Європи УЄФА на стадіоні в Лондоні. У першому таймі «АЗ Алкмаар» вийшов уперед завдяки голу Т. Рейндерса на 42-й хвилині, і рахунок у перерві став 0:1. Гра була доволі рівною з точки зору володіння м’ячем і створених моментів, але саме голландці зуміли реалізувати одну зі своїх можливостей. У другому таймі ситуація загострилася, обидві команди прагнули забити гол. Жовті картки отримали Л. Пакете з «Вест Гема» на 57-й хвилині, а також Ж. Класі та М. Раян з «АЗ Алкмаар» на 58-й та 65-й хвилинах відповідно. На 67-й хвилині у ворота «Вест Гема» було призначено пенальті, який спокійно реалізував С. Бенрахма, зрівнявши рахунок 1:1. Стадіон вибухнув радісними криками, і господарі зітхнули з полегшенням, знаючи, що вони все ще в грі.

Лише за чотирнадцять хвилин до кінця матчу М. Антоніо забив переможний гол «Вест Гема», підхопивши розумний пас і пробивши повз голландського воротаря. Натовп прийшов у захват, коли «Вест Гем» уперше в матчі вийшов уперед. На останніх хвилинах обидві команди зробили заміни, щоб спробувати змінити результат гри. Я. Одгаард замінив М. Лахдо у складі «АЗ Алкмаар» на 68-й хвилині, а «Вест Гем» випустив Д. Інгса замість М. Антоніо на 79-й хвилині. АЗ Алкмаар також зробив заміну, випустивши М. ван Бредероде замість Д. Михайловича на 79-й хвилині. Остання заміна «Вест Гема»: на 90-й хвилині С. Бенрахма був замінений на П. Форналса. Гра закінчилася з рахунком 2:1 на користь «Вест Гем Юнайтед», на радість уболівальників господарів. Це була важка перемога для англійської команди, але їм вдалося вийти вперед і завоювати всі три очки в Лізі конференції УЄФА Europa.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: АЗ — Вест Гем, АЗ — Вест Гем.