Уніон — Фрайбург — 4:2. Чемпіонат Німеччини, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-13 22:35 13 травня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і ... Уніон — Фрайбург — 4:2. Чемпіонат Німеччини, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

13 травня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і Фрайбург (Німеччина).

Унион - Фрайбург - 4:2. Чемпионат Германии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаУнион - Фрайбург - 4:2. Чемпионат Германии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 32-й тур

Уніон (Берлін) — Фрайбург (Німеччина) — 4:2 (3:0)
Голи: Кевін Беренс (5), С. Беккер (36), С. Беккер (38) — M. Gulde (56), Гріфо (69)

Попередження: Хедіра (15), Кевін Беренс (33), С. Беккер (37)

Огляд матчу Уніон — Фрайбург:

Футбольний матч між «Уніон Берлін» і «СК Фрайбург» відбувся на стадіоні «Ан дер Альтен Ферстерей» і став головною подією ліги Бундесліги. Рахунок у перерві був 3:0, і «Уніон Берлін» мав комфортну перевагу над своїми суперниками. Однак у другому таймі гра стала набагато більш напруженою і захопливою, і в підсумку рахунок в основний час склав 4:2 на користь «Уніон Берлін». Сам матч був сповнений драматизму, протягом 90 хвилин відбувалося безліч подій. Через 5 хвилин після початку гри К. Беренс із команди «Уніон Берлін» забив перший гол, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Однак судді були зайняті протягом усієї гри, і на 15-й хвилині гравець «Уніон Берлін» Р. Хедіра отримав жовту картку. На 32-й хвилині «СК Фрайбург» зробив заміну: Л. Кублера замінив Р. Саллай. Однак «Уніон Берлін» продовжував домінувати і забив ще два голи, а С. Беккер оформив хет-трик.

На 56-й хвилині М. Гульде з «Фрайбурга» нарешті забив гол за свою команду, але цього виявилося недостатньо, щоб наздогнати перевагу «Уніон Берліна». Під час гри «Уніон Берлін» також зробив кілька замін: К. Беренса замінив Й. Сібатчеу, а А. Шафер замінив М. Торсбі на 63-й хвилині. На 70-й хвилині у ворота СК «Фрайбург» було призначено пенальті, і В. Гріфо забив другий і останній гол своєї команди. А. Лайдуні з «Уніон Берлін» забив четвертий і останній гол у матчі на 80-й хвилині, закріпивши перемогу своєї команди. Протягом усієї гри жовті картки отримали кілька гравців, зокрема К. Беренс і С. Беккер з «Уніон Берлін». Беккер з «Уніон Берлін» і М. Грегорич із СК «Фрайбург», який отримав жовту картку на останніх хвилинах гри. Загалом, матч між «Уніон Берлін» і «СК Фрайбург» став захоплюючою демонстрацією футбольних талантів. Три перші голи «Уніон Берліна» виявилися великою перевагою, а «СК Фрайбург» намагався наздогнати суперника впродовж усього другого тайму. Хоча «Фрайбург» зробив доблесні зусилля наприкінці матчу, домінуюча гра «Уніон Берліна» забезпечила їм заслужену перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Хоффенхайм — Уніон, Фрайбург — Вольфсбург.