Байєр — Рома — 0:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-05-19 00:02 18 травня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і Рома (Рим). ... Байєр — Рома — 0:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

18 травня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і Рома (Рим).

Байер - Рома - 0:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаБайер - Рома - 0:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Байєр (Леверкузен) — Рома (Рим) — 0:0 (0:0)

Попередження: П’єро Інкапі (45+3), Е. Паласіос (56), Ібаньєс (70), Баккер (70), Крістанте (89), Абрахам (90+9), Х. Алонсо (90+8), Едмонд Тапсоба (90+7), Діабі (90)...

Огляд матчу Байєр — Рома:

У тихий вечір на «БайАрені» леверкузенський «Байєр» і «Рома» зіграли в безгольову нічию в Лізі Європи УЄФА. Незважаючи на те, що обидві команди кілька разів володіли м’ячем і створили кілька моментів, вони так і не змогли забити. Матч розпочався повільно, і жодна з команд не змогла домогтися успіху. Однак на 34-й хвилині «Рома» першою зробила заміну: Леонардо Спінаццола замінив Ніколо Залевскі. Перед самою перервою леверкузенський «Байєр» отримав жовту картку — попередження отримав Панайотіс Хінкапі. Другий тайм розпочався з чергової заміни у складі «Роми»: Андреа Белотті замінив Джорджиніо Вейналдума.

Незабаром після цього було вилучено гравця леверкузенського «Байєра» Едмонда Тапсобу, а потім Маурітса Баккера і Роджера Ібаньєса з «Роми». На 73-й хвилині леверкузенський «Байєр» зробив першу заміну: Баккера замінив Амін Адлі. На 78-й хвилині «Рома» зробила третю й останню заміну, випустивши Зекі Челіка замість Крістофера Смоллінга. Потім Леверкузен зробив ще дві заміни: Паласіос і Тах замінили Глозека і Амірі відповідно. Коли матч добігав кінця, напруга закипіла, і в перерві матчу був показаний шквал жовтих карток. Брайан Крістанте і Теммі Абрахам з AS Roma були вилучені, так само як і Мусса Діабі, Тапсоба і Хав’єр Алонсо з Bayer Leverkusen. У підсумку обом командам довелося задовольнятися одним очком. Цей результат не надто покращує надії обох команд, але у них є всі можливості виправити становище в матчах, що залишилися в груповому етапі.

19.05.2023 13:13
Полуфинал Лиги Европы, 18.05.23, Байер - Рома 0 : 0. "Этот результат не слишком улучшает надежды обеих команд, но у них есть все возможности исправить положение в оставшихся матчах группового этапа" (???)