27-й тур чемпіонату України. «Олександрія» — «Динамо» — 1:5. Огляд матчу, статистика

2023-05-20 17:43 У суботу, 20 травня, в одному з матчів 27-го туру чемпіонату України зустрічалися «Олександрія» і київське ... 27-й тур чемпіонату України. «Олександрія» — «Динамо» — 1:5. Огляд матчу, статистика

У суботу, 20 травня, в одному з матчів 27-го туру чемпіонату України зустрічалися «Олександрія» і київське «Динамо».

Фото - Олександр Попов

Чемпіонат України. 27-й тур

«ОЛЕКСАНДРІЯ» — «ДИНАМО» (Київ) — 1:5 (1:2)
Голи: Сігеєв (40) — Андрієвський (17), Ванат (33), Вівчаренко (72), Логінов (79, автогол), Волошин (89).

Предупредження: Кулаков (84) — Кабаєв (54).

«Олександрія»: Шевченко — Скорко, Бабогло, Логінов, Копина (Чубатий, 83) — Рибалка, Сігеєв, Ковалець (Матюшенко, 83) — Мустафаєв, Кулаков (Кобзар, 83), Кожушко (Шулянський, 46).

«Динамо»: Нещерет — Тимчик, Дячук (Боль, 90), Сирота, Вівчаренко — Андрієвський, Шепелєв (Рамадані, 82) — Перріс (Караваєв, 82), Буяльський, Кабаєв (Волошин, 82) — Ванат (Гармаш, 65).

Статистика та стенограма матчу >>>

Післяматчева прес-конференція >>>

Усі результати чемпіонату України, турнірна таблиця, календар ігор >>>

Центральний матч звітного туру повністю виправдав очікування. Уже з перших хвилин команди взяли солідний темп, не думаючи відсиджуватися в захисті. Рахунок на 7-й хвилині міг відкривати Андрієвський, але після пасу Перріса, пробив повз ворота. Господарі тут же відповіли своїм моментом: Мустафаєв з лінії штрафного вистрілив низом — неточно.

Такий початок поєдинку не міг не тішити вболівальників. Незабаром динамівці повністю перехопили ініціативу і створили ще два моменти, але ударам Шепелєва (у штангу) і Буяльського забракло влучності. Проте команді Олександра Шовковського таки вдалося відкрити рахунок на 17-й хвилині матчу: після прострілу з лівого флангу від Кабаєва в центр штрафного майданчика — Андрієвський у дотик переправив м’яч у сітку воріт «Олександрії» − 0:1. Далі — більше! Лише за кілька хвилин «біло-синім» вдалося подвоїти свою перевагу! Знову чудово на правому фланзі зіграв Перріс, віддавши пас на Ваната у штрафний. Форвард «Динамо» шикарно розібрався з двома опонентами і пробив чітко в кут воріт − 0:2!

Здавалося, що за такої гри питання про переможця протистояння майже знято, але підопічним Руслана Ротаня вдалося повернути інтригу ближче до кінця першого тайму — Сігєєв, скориставшись передачею від Ковальця з правого краю, забив не менш красивий гол — м’яч з 11-ти метрів влетів точно в дев’ятку воріт киян − 1:2.

У другому таймі картина гри майже не змінилася: «Олександрія» намагалася відповідати на атаки «Динамо» своїми моментами, але надійно діяли і захисники «біло-синіх», і воротар Нещерет. Третій гол у ворота «містян» міг забити вже сам Кабаєв, але його удару трохи забракло влучності — м’яч пролетів біля штанги. Однак нашій команді вдалося збільшити перевагу кількома хвилинами пізніше: Буяльський виконав чудову передачу черпачком до штрафного майданчика суперника, де ніким не прикритий Вівчаренко пробив з льоту в дальній кут воріт − 1:3! У матчі залишалося зіграти трохи більше п’ятнадцяти хвилин, але на 76-й хвилині було оголошено повітряну тривогу, яка тривала майже годину...

Після відновлення гри, гостям вдалося забити ще два голи — спочатку дебютним м’ячем за «Динамо» відзначився Кахім Перріс, а за кілька хвилин до фінального свистка забив також і Назар Волошин. У підсумку 1:5 — розгромна перемога «біло-синіх».

Нагадаємо, свій наступний матч у чемпіонату України «Динамо» зіграє в середу, 24 травня. На виїзді команда Олександра Шовковського зустрінеться з «Колосом». Початок поєдинку — о 13:00.

Володимир БОБИР

Кращий коментар

LETKORAT
CAPA CAPA - Эксперт
20.05.2023 17:47
Нападник Динамо(Київ) Владислав Ванат...Молодець, як завжди робить свою роботу забиває сьогодні Супер Майстерно це 12 гол в ЧУ.