Емполі — Ювентус — 4:1. Чемпіонат Італії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-22 23:45 22 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і ... Емполі — Ювентус — 4:1. Чемпіонат Італії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

22 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і Ювентус (Турин).

Эмполи - Ювентус - 4:1. Чемпионат Италии, 36-й тур. Обзор матча, статистикаЭмполи - Ювентус - 4:1. Чемпионат Италии, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 36-й тур

Емполі (Італія) — Ювентус (Турин) — 4:1 (2:0)
Голи: Капуто (18), Себастьяно Луперто (21), Капуто (48), R. Piccoli (90+2) — К’єза (85)

Предупредження: Ф. Парізі (55), Рабьо (56), Філіппо Бандінеллі (66), Леандро Паредес (76)

Огляд матчу Емполі — Ювентус:

У захопливому матчі Серії А, що відбувся на стадіоні «Карло Кастеллані», «Емполі» вдалося здобути приголомшливу перемогу над одним із найбільших італійських клубів «Ювентус» із рахунком 2:0 у перерві та 4:1 в основний час. «Емполі» відкрив рахунок на 18-й хвилині з пенальті, забитого Ф. Капуто. Вони продовжували тиснути і збільшили свою перевагу всього за три хвилини, коли С. Луперто влучив у сітку воріт. Другий тайм розпочався з двох швидких замін з боку «Ювентуса»: Ф. Міретті був замінений на Ф. К’єзу, а Т. Барб’єрі — на Л. Паредеса. Однак саме «Емполі» вкотре вразив ворота суперника: на 48-й хвилині Ф. Капуто забив свій другий гол у матчі.

«Ювентус» намагався чинити опір і зумів забити гол на 85-й хвилині зусиллями Ф. К’єзи, але «Емполі» тут же відповів четвертим голом у матчі, забитим Р. Пікколі на 90-й хвилині. Під час матчу було видано кілька жовтих карток: Ф. Парізі та Ф. Бандінеллі з «Емполі», А. Рабіо та Л. Паредес із «Ювентуса» отримали попередження. Протягом матчу обидві команди здійснили низку замін. «Ювентус» зробив три заміни в другому таймі, випустивши А. Міліка, М. Локателлі та Алекса Сандро. Емполі зробив ще дві заміни на останніх хвилинах матчу: на поле вийшли Дж. Фацціні, Н. Камб’ягі, Дж. Акпа Акпро і П. Стоянович. Це була приголомшлива перемога «Емполі», який продемонстрував величезний дух і рішучість протягом усієї гри. Ювентусу ж необхідно перегрупуватися і повернутися в наступному матчі сильнішим, якщо вони сподіваються зберегти свій статус однієї з найкращих команд Італії.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верона — Емполі, Ювентус — Мілан.