Чемпіонат юнацьких команд. «Динамо U-19» — «Верес U-19» — 4:0. Звіт про матч, ВІДЕО

2023-05-28 19:05 У рамках 29-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динaмо U-19» приймало на клубній базі ... Чемпіонат юнацьких команд. «Динамо U-19» — «Верес U-19» — 4:0. Звіт про матч, ВІДЕО

У рамках 29-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динaмо U-19» приймало на клубній базі у Віті-Литовській рівненський «Верес».

Чемпіонат U-19. 29-й тур

«ДИНAМО U-19» — «ВЕРЕС U-19» — 4:0 (1:0)
Голи
: Кремчанін (32), Маткевич (51), Горбач (62), Філатов (68).

«Динaмо»: Ігнатенко, Гусєв, Сизонюк, Філатов (Єременко, 76), Бенедюк (Тетеря, 76), Малиш (Котуха, 59), Яцик (Бойченюк, 59), Царенко (Зоренко, 59), Маткевич, Кремчанін, Горбач.

«Верес»: Кулик, Протасевич, Даценко, Савчук, Ромасюк (Дрозд, 80), Фундук, Вадовський, Лепський (Бокій, 56), Зайко, Петров (Волченко, 69), Ковалюк (Пилипчук, 56).

У матчі першого кола, який так само відбувся у Віті-Литовській, динамівці здобули мінімальну перемогу завдяки голу Олексія Гусєва в першому таймі. Непростим обіцяв бути і звітний поєдинок, враховуючи, що рівняни у весняній частині сезону виграли вісім із 15-ти зіграних матчів (при цьому восени була лише одна перемога), піднявшись із низу в середину турнірної таблиці.

Підопічні Ігоря Костюка з перших хвилин притиснули суперника до його воріт. Основна небезпека виходила після стандартів — зокрема, двічі зі штрафних із перспективних позицій пробивав Царенко, але в обох випадках Антону бракувало влучності. Так само не поцілив у рамку воріт Філатов, підключившись на подачу кутового та замикаючи головою навіс від партнера.

Але й гості не відсиджувалися у глухій обороні, частенько використовуючи високий пресинг. В одному з епізодів Ковалюк вийшов на оперативний простір та пробив із меж штрафного майданчика, але удар вийшов несильним і Ігнатенко легко забрав м’яча до рук.

Відкрити рахунок динамівцям вдалося на 32-й хвилині. Голкіпер парирував удар Малиша від півкола перед штрафним майданчиком, але атака «біло-синіх» продовжилася, і після навісу Яцика з правого флангу Кремчанін головою пробив у ближній кут — 1:0.

Не можна сказати, що, повівши в рахунку, динамівці віддали ініціативу супернику, але при цьому до кінця першого тайму моментів біля воріт «Вереса» більше не виникало. Рівнянам також особливо нема чим було похвалитися, окрім удару вище воріт із дальньої дистанції, тож на перерву суперники пішли за мінімальної переваги «біло-синіх».

Другий тайм знову розпочався з атак «Динамо», і доволі швидко подвоїли рахунок. Царенко заробив черговий штрафний у безпосередній близькості від володінь суперника, і Маткевич майстерним ударом перекинув стінку — 2:0.

У середині другого тайму динамівці довели свою перевагу до великої, забивши двічі. В обох випадках до взяття воріт призводили швидкі контратаки — у першому епізоді Горбач точним ударом завершив вихід трьох гравців «біло-синіх» на одного воротаря, а в другому Філатов підключився до атаки та вдало зіграв на добиванні після сейву воротаря.

Залишок матчу динамівці догравали у своє задоволення, хоча в останні десять хвилин кілька разів довелося вступити у гру Ігнатенку. Однак наш голкіпер зберіг свої ворота на замку, а «Динамо» здобуло розгромну перемогу — 4:0.

Додамо, що в іншому матчі туру львівський «Рух» переміг на виїзді «Чорноморець» (2:0) та за тур до фінішу чемпіонату став недосяжним для «Динамо», завоювавши золоті нагороди чемпіонів.

28.05.2023, 19:05
Чемпионат Англии Арсенал Челси 5 : 0 Закінчився
Чемпионат Франции Лорьян ПСЖ - : - 24 апреля 20:00