29-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Верес» — 3:0. Огляд матчу, статистика

2023-05-29 16:55 У понеділок, 29 травня, в одному з матчів 29-го туру чемпіонату України зустрічалися «Верес» і київське ... 29-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Верес» — 3:0. Огляд матчу, статистика

У понеділок, 29 травня, в одному з матчів 29-го туру чемпіонату України зустрічалися «Верес» і київське «Динамо».

Фото - Олександр Попов

Чемпіонат України. 28-й тур

«ДИНАМО»(Київ) — «ВЕРЕС» (Рівне) — 3:0 (0:0)
Голи: Рамірес (49), Гармаш (88), Волошин (90+3).

Предупредження: Сидорчук (25), Дячук (38), Шапаренко (82).

Незабитий пенальті: Шестаков (87).

«Динамо»: Бущан — Караваєв, Дячук, Сирота, Дубінчак — Сидорчук, Андрієвський (Шапаренко, 77), Беніто (Тимчик, 46), Кабаєв (Волошин, 65), Буяльський (Царенко, 77) — Рамірес (Гармаш, 65).

«Верес»: Когут — Балан, Курко, Вовченко, Гагун — Клец (Годя, 73), Кучеров — Близниченко (В. Шарай, 66), С. Шарай (Лебеденко, 56), Пасіч (Дахновський, 73) — Гайдучик (Шестаков, 66).

Статистика та стенограма матчу >>>

Післяматчева прес-конференція >>>

Усі результати чемпіонату України, турнірна таблиця, календар ігор >>>

Для «Динамо» цей поєдинок з турнірної точки зору не мав принципового характеру. А ось для «Вереса» питання про збереження прописки на наступний сезон в УПЛ все ще актуальне. Можливо, саме тому команда Юрія Вірта діяла дуже обережно з перших хвилин.

Кияни, в свою чергу, також не поспішали квапити події, розраховуючи розкрити оборону суперника за рахунок позиційних атак. Щоправда, з цим виникли проблеми, оскільки «Верес» майже всією командою був за лінією м’яча в захисті. Проте саме номінальним гостям вдалося створити перший небезпечний момент у матчі: Бущан упевнено вийшов на перехоплення м’яча, не давши Шараю пробити по воротах із вигідної позиції. Далі футбол у першому таймі запам’ятався більше не самою грою, а чималою кількістю фолів у центрі поля. Свої попередження отримали Сидорчук і Дячук.

Примітно, що свій єдиний гольовий момент динамівці створили лише за хвилину до кінця першого тайму. Кабаєв заробив штрафний, який взявся виконувати Андрієвський. Півзахисник метрів із двадцяти пробив у поперечину воріт Когута. На цьому всі цікаві події в першому таймі завершилися.

Після перерви гра стала веселішою: спершу Рамірес пробив головою в поперечину після навісу з лівого флангу, а за хвилину форвард нарешті зумів відкрити рахунок в матчі: Караваєв чудово скинув венесуельцю м’яч до лінії воротарського майданчика, і Рамірес, прибравши на замаху захисника і воротаря, другим дотиком пробив по порожніх воротах −1:0!

У наступні хвилини вже активніше заграв і «Верес», але все, як і раніше, було під контролем у підопічних Шовковського. Другий гол у ворота рівненського клубу міг забивати Дячук, але пробив неточно з кількох метрів після подачі з кутового. Ще кращий момент на 67-й хвилині змарнував Волошин: півзахисник отримав прекрасний пас із глибини поля, обіграв воротаря Когута, але пробив повз ворота з гострого кута.

Кінцівка поєдинку і зовсім вийшла феєричною. На 87-й хвилині Сирота сфолив на супернику у своєму штрафному. Арбітр без вагань вказав на «точку». У «Вереса» була чудова нагода вирвати нічию, але удар з одинадцяти метрів від Шестакова взяв Бущан! А ще за хвилину киянам вдалося подвоїти свою перевагу — Гармаш відгукнувся на простріл з лівого флангу і з лінії воротарського переправив м’яч у сітку воріт −2:0! Фінальну крапку в матчі поставив Волошин, який замкнув передачу Караваєва з правого краю − 3:0! Заслужена перемога «біло-синіх».

Нагадаємо, у 30-му, заключному турі нинішнього сезону УПЛ, «Динамо» зіграє проти «Металіста 1925». Поєдинок відбудеться в Києві найближчої неділі, 4 червня. початок зустрічі — 15:00.