Реймс — Монпельє — 1:3. Чемпіонат Франції, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-06-03 23:49 3 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і ... Реймс — Монпельє — 1:3. Чемпіонат Франції, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

3 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і Монпельє (Франція).

Реймс - Монпелье - 1:3. Чемпионат Франции, 38-й тур. Обзор матча, статистикаРеймс - Монпелье - 1:3. Чемпионат Франции, 38-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 38-й тур

Реймс (Франція) — Монпельє (Франція) — 1:3 (1:0)
Голи: Ф. Балогун (28) — Сепе Ельє Вахі (54), Арно Нордін (59), Сепе Ельє Вахі (76)

Попередження: Юніс Абдельхамід (13), Лерой (44), Арно Нордін (66)

Огляд матчу Реймс — Монпельє:

Футбольний матч між командами Реймс і Монпельє був захоплюючим, обидві команди продемонстрували чудову майстерність і атлетизм. Матч проходив на стадіоні Stade Auguste-Delaune II, і це був матч Ліги 1. Перша половина матчу почалася з великої агресії з боку обох команд, і не минуло багато часу, як було показано першу жовту картку. Її отримав І. Абдельхамід із «Реймса» за фол на гравцеві «Монпельє». Однак саме «Реймс» забив перший гол у матчі: на 28-й хвилині Ф. Балогун вразив ворота суперника. Наприкінці першого тайму гравець «Монпельє» Л. Леруа також отримав жовту картку за підкат. Рахунок у перерві був 1:0 на користь «Реймса». На початку другого тайму «Монпельє» вийшов на поле з новими силами і забив два швидкі голи. Перший забив Е. Вахі на 54-й хвилині, потім пішов ще один гол від А. Нордіна на 59-й хвилині. Завдяки цим двом голам Монпельє вийшов вперед, а Реймс щосили намагався відігратися.

На 64-й хвилині «Монпельє» зробив першу заміну: Ж. Феррі вийшов замість Л. Лероя, який вже отримав жовту картку. Кілька миттєвостей потому вони зробили ще одну заміну: Ф. Мауасса вийшов замість С. Мавідіді. На 66-й хвилині А. Нордін, який забив другий гол у ворота «Монпельє», також отримав жовту картку. Реймс спробував відігратися, але на 76-й хвилині Е. Вахі забив свій другий гол у матчі, ще більше зміцнивши перемогу Монпельє. Потім Реймс зробив три швидкі заміни: А. Фліпс вийшов замість М. Діахона, Ж. Каджусте — замість К. Думбія, а Т. Фоке — замість М. Бусі. Монпельє також зробив дві заміни: Е. Вахі був замінений на В. Жермена на 81-й хвилині, а Т. Сен-Люс вийшов замість Т. Тамаша. Останню заміну в матчі зробив Реймс: А. Матусіва замінив К. Сірхуїса на 89-й хвилині. Однак Реймсу було вже пізно відіграватися, і матч закінчився з рахунком 1:3 на користь Монпельє. Загалом, це був захопливий матч для обох команд, причому Монпельє показав свою перевагу в другому таймі. Реймс доклав хороших зусиль, але в підсумку не зміг здобути перемогу.