Гармаш зіграв за «Динамо U-19» у контрольному матчі (ФОТО)

2023-07-09 08:14 Юнацька команда київського «Динамо» в рамках підготовки до нового сезону провела контрольний матч із юнаками з ... Гармаш зіграв за «Динамо U-19» у контрольному матчі (ФОТО)

Юнацька команда київського «Динамо» в рамках підготовки до нового сезону провела контрольний матч із юнаками з луганської «Зорі».

Зазначимо, що участь у цьому спарингу взяв півзахисник першої команди киян Денис Гармаш, якого, як відомо, не було включено до числа футболістів «Динамо» на підготовчий збір до Австрії. 33-річний хавбек почав цю гру в стартовому складі «біло-синіх» і був замінений на 77-й хвилині зустрічі.

Фото — Валерій Щетинін

Контрольний матч

«Динамо U-19» (Київ) «Зоря U-19» (Луганськ) — 4:1 (0:1)
Голи: Герич (53, 55, 64), Задорожний (85) —? (44 пен.)

«Динамо»: 1.Гудименко (12.Киблицький, 30), 6.Котуха (20.Гусєв, 60), 5.Сизонюк (4.Балаба, 60), 3.Захарченко (16.Михавко, 60), 2.Руденко (13.Коробов, 60), 18.Саленко (15.Дикий, 60), 14.Власюк (9.Кузик, 30), 19.Гармаш (14.Власюк, 77), 25.Задорожний (7.Одинець, 30; 25.Задорожний, 46), 14.Калин (23.Король, 71), 11.Пономаренко (22.Герич, 46; 7.Одинець, 77).

Підопічні Ігоря Костюка пропустили першими: перед самим свистком на перерву луганчани відзначилися з пенальті.

Утім, уже на початку другого тайму динамівці протягом двох хвилин змогли зрівняти рахунок і вийти вперед. В обох випадках автором забитих м’ячів став Герич: спершу він відмінно розпорядився м’ячем після передачі Калина, а потім сповна скористався виходом сам на сам із голкіпером.

А на 64-й хвилині Герич оформив хет-трик, відгукнувшись на передачу партнера і замкнувши її в один дотик.

Завершальну крапку в матчі точним ударом за 5 хвилин до фінального свистка поставив Задорожний, який скористався передачею Кузика і невідпорним ударом спрямував м’яч у дальній кут воріт.