«Лудогорець» Пластуна в драматичному стилі вибув із Ліги чемпіонів

2023-08-02 07:51 Болгарський «Лудогорець», кольори якого захищає український захисник Ігор Пластун, не зумів впоратися зі словенською «Олімпією» у ... «Лудогорець» Пластуна в драматичному стилі вибув із Ліги чемпіонів

Болгарський «Лудогорець», кольори якого захищає український захисник Ігор Пластун, не зумів впоратися зі словенською «Олімпією» у 2-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів.

Перший матч суперників, що проходив у Болгарії, завершився внічию (1:1), а в матчі-відповіді сильнішою виявилася «Олімпія» (2:1), яка, таким чином, і пройшла до наступного раунду.

Необхідно зазначити, що матч-відповідь склався гранично драматично для «Лудогорця». Спершу команда Пластуна відкрила рахунок, але потім «Олімпія» відновила рівновагу. На другій компенсованій хвилині другого тайму словенці зуміли вийти вперед, проте на 12-й (!!!) компенсованій хвилині «Лудогорець» здобув право на пенальті, а разом із ним — і прекрасний шанс перевести гру в овертайм. Однак цю можливість було втрачено — Кирило Десподов пенальті не реалізував, і рахунок так і залишився 2:1 на користь «Олімпії».

Ліга чемпіонів. 2-й кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

«Олімпія» (Любляна, Словенія) «Лудогорець» (Разград, Болгарія) 2:1 (1:1)
Голи: Елишник (18, 90+2) — Десподов (15)

На 90+12 хвилині Десподов не реалізував пенальті

Перший матч — 1:1

Додамо, що Пластун у першому матчі з «Олімпією» відіграв усі 90 хвилин, але матч-відповідь він провів на лаві запасних.

Додамо, що тепер «Лудогорець» продовжить виступи в Лізі Європи. Першим суперником болгарської команди стане невдаха пари 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів «Динамо» (Загреб, Хорватія) — «Астана» (Казахстан). Перший матч суперників завершився розгромною перемогою хорватського клубу з рахунком 4:0, тож на «Лудогорця» майже напевно чекає двоматчева дуель з «Астаною».

Кращий коментар

Alejandro9
Алексей Бурлаченко - Наставник
02.08.2023 16:57
Пропустили на 90+2, не забили пенальти на 90+12...При этом вели в счёте. Да уж, действительно драма. Матч Динамо Загреб - Лудогорец также обещает быть интересным. На уровне квалификации ЛЕ, по крайней степени