Мельде — ХІК — 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-08-02 21:55 2 серпня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Мельде (Норвегія) і ХІК (Гельсінкі). ... Мельде — ХІК — 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2 серпня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Мельде (Норвегія) і ХІК (Гельсінкі).

Мельде - ХИК - 2:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаМельде - ХИК - 2:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Мельде (Норвегія) — ХІК (Гельсінкі) — 2:0 (0:0)
Голи: K. Eriksen (74), Ola Brynhildsen (89)

Попередження: A. Hagelskjaer (64)

Огляд матчу Мельде — ХІК:

На легендарному стадіоні «Акер Стадіон» у рамках Ліги чемпіонів УЄФА відбувся запеклий матч між командами «Мольде» і «ХЕК Гельсінкі». Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь «Мольде», але це була дійсно гра двох таймів. У першому таймі обидві команди створювали моменти, але не змогли влучити у площину воріт. У перерві рахунок так і залишився 0:0, і обидві команди розуміли, що в другому таймі їм необхідно додати. На 26-й хвилині А. Танака, гравець команди HJK Helsinki, отримав жовту картку, що додало грі гостроти. Обидві команди прагнули вийти з глухого кута, і на 59-й хвилині «Мольде» вирішив провести заміну. М. Кааса був замінений на К. Еріксена, сподіваючись додати іскру в атаку. Незабаром першу заміну зробив і «Гельсінкі», випустивши на 63-й хвилині Ф. Рогіча замість А. Танаки. Гра стала загострюватися, гравці прагнули отримати перевагу. На 64-й хвилині жовту картку отримав гравець «Мольде» А. Хагельск’яєр, що ускладнило гру його команди. «Мольде» продовжував іти вперед і на 71-й хвилині зробив третю заміну. А. Хагельскьяер був замінений на В. Беришу, що додало атаці свіжості і вогневої потужності.

Заміна принесла свої плоди, коли на 74-й хвилині «Мольде» нарешті вийшов уперед. К. Еріксен забив приголомшливий гол, привівши в сказ домашню публіку. Гельсінкський клуб спробував відповісти, зробивши дві заміни на 82-й хвилині. К. Куассіві-Беніссан і Г. Канеллопулос вийшли замість Т. Олліли і П. Хетемая відповідно. Однак на останніх хвилинах матчу «Мольде» завдав чергового удару — на 89-й хвилині О. Брінхільдсен забив гол, оформивши перемогу «Мольде». Господарі поля раділи, а надії «Хейк Гельсінкі» впали. Після фінального свистка Гельсінкі зробив останню заміну: на 90-й хвилині Й. Райтала замінив Р. Ріскі. Мольде ж, щоб закріпити свою перевагу, зробив дві заміни в компенсований час. Е. Брейвік і О. Брінхільдсен були замінені на М. Еллінгсена і Б. Тідеманна відповідно. Загалом це був запеклий матч, у якому «Мольде» здобув заслужену перемогу. Перемога вивела команду у вигідне становище в Лізі чемпіонів УЄФА, що дасть їй змогу впевнено продовжити свій шлях. Обидві команди продемонстрували виняткову майстерність і цілеспрямованість, зробивши цю зустріч незабутньою для вболівальників.