Минай — ЛНЗ — 0:3. Чемпіонат України, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-05 16:57 5 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Минай і ЛНЗ ... Минай — ЛНЗ — 0:3. Чемпіонат України, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

5 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Минай і ЛНЗ (Черкаси).

Минай - ЛНЗ - 0:3. Чемпионат Украины, 2-й тур. Обзор матча, статистикаМинай - ЛНЗ - 0:3. Чемпионат Украины, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 2-й тур

Минай (Минай) — ЛНЗ (Черкаси) — 0:3 (0:1)
Голи: Бойко (45), Прядун (54), Бойко (79)

Попередження: Муравський (16), Прядун (48), A. Булеза (53), Пеньков (82)

Огляд матчу Минай — ЛНЗ:

Матч Прем’єр-ліги між командами «Минай» і «ЛНЗ Черкаси» вийшов захопливим і напруженим. Обидві команди прагнули набрати важливі очки, тому гра обіцяла напружену боротьбу від самого початку і до фінального свистка. На стадіоні «Минай» матч розпочався мляво, обидві команди ніяк не могли знайти свій ритм. Проте вже на 16-й хвилині, коли М. Муравський отримав жовту картку, черкаський «ЛНЗ» вийшов уперед. Ця невдача, схоже, додала сил «Черкасам» і підштовхнула їх уперед. По ходу першого тайму домінування «Черкас» стало очевидним, і перед самою перервою вони подвоїли свою перевагу. В. Бойко забив вражаючий гол на 45-й хвилині, скориставшись помилкою в обороні «Миная». Це дозволило черкаському «ЛНЗ» піти на перерву з комфортною перевагою 2:0. У перерві тренер «Миная» зробив дві швидкі заміни, щоб надати команді нових сил. Замість С. Панасенка та М. Гечева в гру вступили Ю. Кравчук та О. Вишневський відповідно. Однак, незважаючи на зміни, «Минай» так і не зміг повернутися в гру. У другому таймі черкаський «ЛНЗ» продовжив домінувати. На 48-й хвилині М. Прядун отримав жовту картку, але швидко виправився, забивши ефектний гол лише через шість хвилин, і довів перевагу «Черкас» до 3:0. «Минай», зневірившись врятувати хоч щось у цьому матчі, зробив ще кілька замін, щоб спробувати змінити результат гри.

На 57-й хвилині А. Булеза і Т. Дмитрук були замінені на В. Рогозинського та А. Ременяка, і господарі поля стали шукати шляхи до повернення в гру. Незважаючи на всі зусилля, «Минай» так і не зміг пробити надійну оборону «ЛНЗ Черкаси». Черкаський ЛНЗ відповів своїми замінами: у другому таймі на поле з різною періодичністю виходили А. Савін, Г. Пасіч, М. Прядун, М. Нич, С. Шестаков, В. Наумець, І. Тищенко, Д. Олійник, М. Муравський і О. Насон. Коли до кінця матчу залишалося трохи більше 10 хвилин, на 79-й хвилині В. Бойко забив свій другий гол у матчі, і «Черкаси» опинилися поза зоною досяжності «Миная». Цей гол закріпив перевагу черкаського «ЛНЗ» і забезпечив перемогу. Під час напруженого матчу кілька гравців обох команд отримали жовті картки. А. Булеза з команди «Минай» і Г. Пеньков з команди «ЛНЗ Черкаси» були вилучені, що підкреслює змагальний характер гри. Коли пролунав фінальний свисток судді, саме «ЛНЗ Черкаси» здобули заслужену перемогу з рахунком 3:0. Для черкаського «ЛНЗ» ці три очки стали вирішальними в турнірній таблиці Прем’єр-ліги. Обидві команди демонстрували рішучість і майстерність протягом усього матчу, демонструючи конкурентну природу українського футболу. Незважаючи на поразку, «Минай» винесе з цього матчу цінні уроки і буде прагнути відігратися в найближчих іграх. Загалом, це була напружена і захоплива гра, в якій «ЛНЗ Черкаси» здобув переконливу перемогу з рахунком 3:0. Прем’єр-ліга продовжує радувати захопливими матчами, і ця гра не стала винятком.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Минай — Дніпро-1, Кривбас — ЛНЗ.