«Український клуб грав безглуздо», — чеські ЗМІ про матч з «Славії» з «Дніпром-1»

2023-08-11 17:56 Чеські журналісти здивовані тим, як легко вдалося виграти у «Дніпра-1», який нічого не зміг зробити навіть ... «Український клуб грав безглуздо», — чеські ЗМІ про матч з «Славії» з «Дніпром-1»

Чеські журналісти здивовані тим, як легко вдалося виграти у «Дніпра-1», який нічого не зміг зробити навіть після того, як «Славія» залишилася вдесятьох. Місцеві ЗМІ впевнені, що чеський клуб має без проблем виходити до наступного раунду. А «Дніпро-1» грав однаково слабо як в обороні, так і в атаці, де не було кому навіть пробити по воротах.

Idnes

«Легка перемога навіть удесятьох», — журналіст сайту Idnes здивований тим, як спокійно «Славія» виграла у «Дніпра-1», навіть граючи вдесятьох останні 30 хвилин. Він вважає, що можна вже говорити про те, що чеський клуб гарантував собі місце у наступному раунді.

«Славія» у стартовому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи обіграла український «Дніпро-1» з рахунком 3:0 та перебуває на шляху до виходу до наступного етапу кваліфікації. Шранц забив два м’ячі в першому таймі, третій м’яч додав норвезький півзахисник Валлєм, який дебютував, і завдав результативного удару через хвилину після того, як вийшов на поле.

Спокійний перебіг матчу не порушила навіть червона картка, яку Огбу отримав на 58-й хвилині за жорсткий фол у центрі поля. Він підстрибнув, намагаючись зіграти в м’яч, і ударом ногою небезпечно влучив супернику між грудьми та шиєю. Пізніше тренер скаже, що в цей момент сталося неначе коротке замикання. Здавалося, що план на гру зламано, але суперник не зміг скористатися перевагою.

«Дніпро-1» вийшов на поле без кращого бомбардира — Довбика — якого кілька днів як продали до «Жирони». Український клуб грав безглуздо в атаці та в обороні. До того ж в обороні «Дніпра-1» були величезні дірки, через які гравці «Славії» без проблем проходили, створюючи момент за моментом.

Часом здавалося, що господарі навіть не до кінця натиснули на газ. Що вони грають ощадливо, бо відчувають, що супернику все одно важко грати навіть у такому темпі. Звісно, «Славії» допоміг ранній гол, після якого вони створили багато інших небезпечних моментів.

До речі, при виході на поле футболісти символічно були одягнені у жовтий одяг із написом: «Ми з тобою, Україно!». Однак, після стартового свистка усяка солідарність відійшла на другий план. Новий газон, що недостатньо прижився після літньої заміни, відразу після матчу зазнає повної реконструкції. Організатори хоча б спробували залатати дірки в полі перед початком матчу, але раз у раз хтось із футболістів зупинявся під час гри, щоб знову втоптати газон у дірки, сподіваючись, що це допоможе уникнути травм».

iSport.cz

«Чиста перемога на потворному полі», — журналіст сайту iSport.cz розповідає про те, що у багатьох викликало побоювання стан поля, який міг завадити командам зіграти у гарний футбол, як це було нещодавно у поєдинку чемпіонату Чехії. На щастя, поле витримало, а після матчу із «Дніпром-1» його мають замінити.

«Це була головна тема. Перед поєдинком із «Дніпром-1» «Славію» більше турбував стан поля, ніж гра команди. Проте повтор недільної дуелі зі «Зліном» не повторився. Непривабливі, на перший погляд, ділянки поля значно краще витримали навантаження, тому вдалося розпрощатися з неякісним покриттям і здобути чисту перемогу з рахунком 3:0. Тепер на стадіон чекає подія «Кульова блискавка», під час якої відбудеться швидке виправлення сумної ситуації з газоном.

Тож роботи із заміни газону розпочнуться завтра вранці. У п’ятницю, суботу та неділю забиратиметься старий газон. Новий буде закладено у понеділок, вівторок та середу. Спеціальний газон замовляють із Німеччини. За словами постачальника, можна грати спокійно четвертого дня після закінчення робіт.

Що ж до гри, то тут все складалося вдало для «Славії». Швидкий гол допоміг контролювати ситуацію на полі. А суперник настільки слабо зіграв, що не зміг, по суті, створити жодного небезпечного моменту, незважаючи на те, що 30 хвилин мав чисельну перевагу.

Загалом ми показали хорошу командну та індивідуальну гру на всіх етапах матчів. Ми підійшли до двобою трохи обережно, але після першого голу сильно додали. Ми могли забити більше голів, але загалом задоволені результатом, — сказав тренер «Славії» після матчу.

Найдивовижніше, що граючи вдесятьох, чеський клуб справді міг забити більше голів. І це було б слушно. Рідко коли після перемоги 3:0 залишається відчуття недомовленості. Але це саме той випадок. «Славія» могла просто знищити суперника, але «лише» 3:0 — це теж чудовий результат».

Aktualne.cz

«Граючи у меншості, «Славія» покращила ситуацію», — журналіст видання Aktualne.cz дивується, що чеський клуб мав перевагу у грі навіть після видалення Огбу. Також він вважає, що «Славія» максимально наблизилася до виходу в плей-оф, оскільки «Дніпро-1» не схожий на команду, яка зможе розгромити «Славію» у матчі-відповіді.

«Футболістів «Славії» можна привітати із чистою та впевненою домашньою перемогою над «Дніпром-1», з рахунком 3:0, у стартовому матчі 3-го кваліфікаційного раунду. Чеські футболісти значно наблизилися до виходу в раунд плей-оф, в якому вирішуватиметься, чи зможе «Славія» потрапити до групового етапу. Цікаво, що для цього доведеться обіграти ще одну українську команду — «Зорю».

У сутичці між двома віце-чемпіонами своїх країн пражани фактично все вирішили вже у першому таймі, в якому двічі відзначився Іван Шранц. На 58-й хвилині Огбу отримав червону картку, але, незважаючи на це, «Славія» продовжувала грати краще і створювала небезпечні моменти, тоді як українці ніби не змогли отямитися після швидкого голу на початку гри. Коли Конрад Валлєм, який вийшов на заміну, відзначився на 81-й хвилині, в дебютному матчі за «Славію» стало зрозуміло, що українці просто недостатньо сильні, щоб чинити гідний опір. Після закінчення матчу тренер «Дніпра-1» поскаржився на складну дорогу та втому, але чомусь здається, що зовсім не це є головною проблемою української команди».