Минай — Дніпро-1 − 1:1. Чемпіонат України, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-13 14:58 13 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Минай і Дніпро-1 ... Минай — Дніпро-1 − 1:1. Чемпіонат України, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

13 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Минай і Дніпро-1 (Дніпро).

Минай - Днепр-1 - 1:1. Чемпионат Украины, 3-й тур. Обзор матча, статистикаМинай - Днепр-1 - 1:1. Чемпионат Украины, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 3-й тур

Минай (Минай) — Дніпро-1 (Дніпро) — 1:1 (0:0)
Голи: Е. Твердохліб (89) — Бланко (90+2)

Предупредження: Адамюк (29), Панасенко (43), Руслан Бабенко (59), S. Петко (66)

Огляд матчу Минай — Дніпро-1:

У нещодавньому матчі Прем’єр-ліги між командами «Минай» та «Дніпро-1» обидві команди вели наполегливу боротьбу на полі, внаслідок якої рахунок у середині тайму склав 0:0. Стадіон «Минай» був переповнений уболівальниками, які з нетерпінням чекали результату напруженого поєдинку. На початку матчу обидві команди продемонстрували рішуче прагнення домінувати в грі. На 29-й хвилині гравець «Дніпра-1» В. Адамюк отримав жовту картку за грубе порушення правил. По ходу першого тайму гравець «Миная» С. Панасенко на 43-й хвилині опинився в суддівській книжці за неточну атаку. Другий тайм розпочався з несподіваного повороту подій: на 50-й хвилині червону картку отримав гравець «Дніпра-1» Є. Сарапій. Це призвело до того, що його команда до кінця матчу мала недостатню чисельну перевагу, що ще більше посилило напруження боротьби. На 57-й хвилині «Дніпро-1» здійснив низку замін, випустивши на поле Білла, О. Піхальонка та Б. Лєднєва. Ці заміни мали надати команді свіжих сил і компенсувати зменшення кількості гравців на полі. Однак ситуація почала змінюватися, коли на 59-й хвилині жовту картку отримав гравець «Дніпра-1» Р. Бабенко. У відповідь на це Минай на 65-й хвилині здійснив дві заміни: В. Одарюка на М. Гечева та С. Панасенка на А. Ралюченка. Свіжі сили вдихнули нове життя в атакувальну гру «Миная», чинячи додатковий тиск на оборону «Дніпра-1».

На 66-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Миная» С. Петько, що стало ще одним свідченням наростання напруги в матчі. На 68-й хвилині «Минай» провів останню заміну, замінивши А. Булезу на С. Петька. На 75-й хвилині «Дніпро-1» зробив четверту заміну, замінивши О. Філіппова на І. Когута. Ці зміни були спрямовані на те, щоб зміцнити оборону і не дати «Минаю» піти у відрив. На 82-й хвилині «Дніпро-1» мав можливість повести в рахунку з пенальті, але Р. Бабенко не зміг його реалізувати. Це був важливий момент у матчі, оскільки обидві команди розуміли, що гол може вирішити результат зустрічі. Ближче до кінця матчу «Минай» зробив четверту заміну на 86-й хвилині, ввівши в гру В. Рогозинського замість Т. Корабліна. «Дніпро-1» також зробив пізню заміну на 87-й хвилині — В. Рубчинський замінив Є. Пуриту. В останні хвилини гри «Минай» нарешті вийшов із глухого кута на 89-й хвилині, забивши вирішальний гол у виконанні Ю. Твердохліба. На стадіоні почалися тріумфування з приводу того, що «Минай» вийшов уперед, але на 90-й хвилині у ворота «Дніпра-1» було призначено пенальті. Д. Бланко вийшов на поле, сподіваючись врятувати нічию для своєї команди. Напруга була відчутною, обидві команди затамували подих. Бланко завдав потужного і точного удару, але воротар «Миная» зробив приголомшливий сейв, зберігши здобуту з такими труднощами перевагу. Матч завершився з рахунком 1:1, відобразивши рішучість і стійкість обох команд. Ця захоплива зустріч продемонструвала дух Прем’єр-ліги, де кожна хвилина і кожне рішення мають значення для кінцевого результату.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Металіст 1925 — Минай, Дніпро-1 — Оболонь.