Страсбур — Ліон — 2:1. Чемпіонат Франції, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-13 23:46 13 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і ... Страсбур — Ліон — 2:1. Чемпіонат Франції, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

13 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і Ліон (Франція).

Страсбур - Лион - 2:1. Чемпионат Франции, 1-й тур. Обзор матча, статистикаСтрасбур - Лион - 2:1. Чемпионат Франции, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 1-й тур

Страсбур (Франція) — Ліон (Франція) — 2:1 (0:0)
Голи: Жан-Рікнер Бельгард (63), Л. Мотіба (75) — Тальяфіко (88)

Попередження: Ісмаель Дукур (8), Жан-Рікнер Бельгард (45+4), Толіссо (45+5), С. Кумбеді (61)

Огляд матчу Страсбур — Ліон:

«Страсбург» здобув перемогу в захоплюючому матчі з «Ліоном» на стадіоні «Стад де ла Майнау» з рахунком 2:1. У матчі, що проходив у рамках Ліги 1, спостерігалася напружена боротьба між суперниками, обидві команди показали відмінний футбол. Перший тайм почався неспішно, обидві команди ніяк не могли знайти свій ритм. Вже на 8-й хвилині гравець «Страсбура» І. Дукуре отримав жовту картку, задавши тим самим тон фізичній боротьбі. На 21-й хвилині «Ліон» спробував ввести в гру Клінтона Мату замість С. Кумбеді. Однак до свистка на перерву жодна з команд так і не змогла вийти з глухого кута. З початком другого тайму на полі спалахнула напруга. На 45-й хвилині жовті картки швидко отримали гравець «Страсбура» Ж. Беллегарде та гравець «Ліона» К. Толіссо. На 61-й хвилині до їхнього дисциплінарного списку додався гравець «Ліона» С. Кумбеді. На 63-й хвилині «Страсбур» нарешті знайшов довгоочікуваний перелом. Ж. Беллегард продемонстрував свою майстерність і забив чудовий гол, викликавши тріумфування у глядачів.

Це змусило «Ліон» провести швидку заміну: на 71-й хвилині замість Жеффіньо вийшов Ж. Лепенант. «Страсбур» продовжував домінувати у грі, збільшивши свою перевагу на 75-й хвилині. Л. Мотіба скористався чудовою нагодою і забив гол, ще більше зміцнивши становище своєї команди. На 85-й хвилині «Ліон» спробував відігратися, ввівши в гру А. Лаказетта замість А. Сарра. На 88-й хвилині «Ліону» вдалося відігратися завдяки голу Н. Тальяфіко. Напруга відчувалася, обидві команди боролися за право забити ще один гол до фінального свистка. В останні хвилини гри «Страсбур» вирішив зробити п’яту заміну: Ж. Белльгарде замінив І. Сіссоко. Коли суддя дав фінальний свисток, гравці «Страсбура» святкували вражаючу перемогу над «Ліоном». Матч подарував глядачам захоплююче видовище майстерності, рішучості та пристрасті. «Страсбур», безсумнівно, отримає з цієї перемоги величезну впевненість у своїх силах, а «Ліону» необхідно перегрупуватися і проаналізувати свою гру, щоб у наступних матчах знову здобути перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монако — Страсбур, Ліон — Монпельє.