Дженоа — Фіорентина — 1:4. Чемпіонат Італії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-19 23:45 19 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Дженоа (Генуя) і ... Дженоа — Фіорентина — 1:4. Чемпіонат Італії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

19 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Дженоа (Генуя) і Фіорентина (Флоренція).

Дженоа - Фиорентина - 1:4. Чемпионат Италии, 1-й тур. Обзор матча, статистикаДженоа - Фиорентина - 1:4. Чемпионат Италии, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 1-й тур

Дженоа (Генуя) — Фіорентина (Флоренція) — 1:4 (0:3)
Голи: D. Biraschi (58) — C. Biraghi (5), Г. Бонавентура (11), Н. Гонсалес (40), Мандрагора (56)

Попередження: M. Retegu (21), C. Biraghi (22), Г. Бонавентура (34), M. Bani (80), Міленкович (87)

Огляд матчу Дженоа — Фіорентина:

Фіорентина домінує над Дженоа в матчі Серії А на стадіоні «Луїджі Ферраріс» У довгоочікуваному матчі Серії А на стадіоні «Луїджі Ферраріс» «Фіорентина» продемонструвала приголомшливу гру проти «Дженоа». Уже рахунок 0:3 у перерві говорив про домінування гостей, а надалі вони здобули перемогу з підсумковим рахунком 1:4. Початок матчу пройшов у напруженій атмосфері, обидві команди прагнули здобути перемогу на самому початку. Однак уже на 5-й хвилині «Фіорентина» взяла гору, коли Кріштіану Бірагі вразив ворота суперника. Уже за шість хвилин Джованіко Бонавентура подвоїв перевагу «Фіорентини», забивши гол, не залишивши воротареві «Дженоа» жодного шансу на порятунок. Потім господарі поля отримали дисциплінарне покарання: на 21-й хвилині жовту картку отримав Матіас Ретегі. За хвилину жовту картку отримав і Бірагі, що підкреслило напруженість матчу: «Фіорентина» продовжувала тиснути та створювати моменти, викликаючи невдоволення в лавах «Дженоа». На 34-й хвилині Бонавентура, який уже встиг влучити у ворота, отримав жовту картку разом зі своїм грізним партнером Бірагі. Під кінець першого тайму «Фіорентина» завдала вирішального удару на 40-й хвилині. Ніколас Гонсалес продемонстрував свою майстерність забивання голів, збільшивши перевагу «Фіорентини» до разючих 0:3. Другий тайм розпочався з того, що «Фіорентина» вирішила зберегти свою перевагу.

На 56-й хвилині Роландо Мандрагора ще більше погіршив становище «Дженоа», завдавши точного удару. Однак «Дженоа» вдалося врятуватися, коли на 58-й хвилині Давіде Біраскі забив гол, подарувавши вболівальникам надію. На 59-й хвилині «Дженоа» зробила три заміни поспіль, сподіваючись переломити хід матчу на свою користь. Однак «Фіорентина» швидко відповіла першою заміною: Нікола Гонсалес замінив Ріккардо Соттіла на 72-й хвилині. В останні хвилини матчу гра набула все більш запеклого характеру: на 80-й хвилині жовту картку отримав гравець «Дженоа» Маттіа Бані. На 81-й хвилині «Фіорентина» зробила дві швидкі заміни: Марвін Кайоде і Альфред Дункан замінили Додо і Мандрагору відповідно. На 82-й хвилині «Фіорентина» зробила четверту заміну: Марко Нзола замінив Лукаса Бельтрана. Наближалося завершення матчу, напруга наростала, і на 87-й хвилині Нікола Міленкович отримав жовту картку. В останні хвилини матчу «Фіорентина» провела останню заміну: на 88-й хвилині Джованіко Бонавентура змінив Габріеле Інфантіно. Пролунав фінальний свисток, який означав домінуючу перемогу «Фіорентини» над «Дженоа». Попри те, що господарям поля вдалося один раз влучити у площину воріт Біраскі, перевага «Фіорентини» виявилася занадто сильною. Ця переконлива перемога «Фіорентини», безсумнівно, додасть їй впевненості у своїх силах і дасть змогу піднятися вище в турнірній таблиці Серії А. З іншого боку, «Дженоа» необхідно перегрупуватися і проаналізувати свої дії, щоб відігратися в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лаціо — Дженоа, Фіорентина — Лечче.