Брайтон — Вест Гем — 1:3. Чемпіонат Англії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-26 21:29 26 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і ... Брайтон — Вест Гем — 1:3. Чемпіонат Англії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

26 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і Вест Гем (Лондон).

Брайтон - Вест Хэм - 1:3. Чемпионат Англии, 3-й тур. Обзор матча, статистикаБрайтон - Вест Хэм - 1:3. Чемпионат Англии, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 3-й тур

Брайтон (Англія) — Вест Гем (Лондон) — 1:3 (0:1)
Голи: Гросс (81) — Ворд-Проуз (19), Боуен (58), Міхаїл Антоніо (63)

Попередження: Ворд-Проуз (24), Е. Альварес (45+1), К. Мітома (88), Керер (89)

Огляд матчу Брайтон — Вест Гем:

«Вест Гем» продемонстрував свою перевагу в захопливому матчі Прем’єр-ліги проти «Брайтона» на стадіоні American Express Community Stadium. Гра була наповнена голами, жовтими картками і стратегічними замінами, залишаючи вболівальників на межі своїх можливостей. Початок гри був дуже напруженим для обох команд, але саме «Вест Гем» взяв на себе першу кров. Вже на 19-й хвилині Джеймс Ворд-Проуз вразив ворота суперника, забезпечивши команді вирішальну перевагу. Брайтон намагався зрівняти рахунок, але захист «Вест Гема» стійко тримав оборону, не даючи жодного шансу. Жовті картки стали з’являтися на 24-й хвилині, коли Ворд-Проуз отримав попередження за необережний підкат. Брайтон спробував відігратися, але його зусилля були придушені добре організованим півзахистом і обороною «Вест Гема». Ближче до кінця першого тайму «Вест Гем» зробив заміну на 39-й хвилині. Томаш Соучек вийшов замість Саїда Бенрахми, надавши атаці нових сил. Однак перед самою перервою гра загострилася, коли гравець «Вест Гема» Е. Альварес отримав жовту картку за небезпечну атаку. Другий тайм розпочався з того, що «Вест Гем» зберіг перевагу в один гол, але на цьому не зупинився.

На 58-й хвилині Джаррод Боуен вразив ворота суперника, подвоївши перевагу «Вест Гема» і поставивши «Брайтон» у складне становище. Господарі поля одразу ж відповіли двома замінами на 60-й хвилині. Денні Велбек вийшов замість Жоао Педро, а Біллі Гілмур замінив Адама Лаллану. Однак на 63-й хвилині «Вест Гем» знову продемонстрував свою майстерність в атаці. Міхаїл Антоніо скористався помилкою захисників і довів перевагу своєї команди до 3:0. На 72-й хвилині «Брайтон» здійснив ще дві заміни, випустивши на поле Джоеля Вельтмана і Соллі Марча, намагаючись переломити хід матчу. На 79-й хвилині «Вест Гем» вирішив здригнутися, зробивши другу заміну. Антоніо замінив молодий талант Тіло Керер. Однак «Брайтон» не збирався здаватися і на 81-й хвилині Паскаль Гросс забив втішний гол. Коли час пішов на спад, «Вест Гем» зробив дві останні заміни. На 84-й хвилині Альварес змінив Пабло Форнальса, а на 85-й хвилині Лукас Пакета замінив Денні Інгса, який забив гол. В останні хвилини гри напруга наростала: К. Мітома з «Брайтона» і Т. Керер з «Вест Гема» отримали жовті картки на 88-й і 89-й хвилинах відповідно. Пролунав фінальний свисток, і «Вест Гем Юнайтед» здобув беззаперечну перемогу. Відмінна атака, надійний захист і грамотно проведені заміни забезпечили команді перемогу над непоступливим «Брайтоном» із рахунком 3:1. Матч продемонстрував конкурентний характер Прем’єр-ліги і майстерність обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брайтон — Ньюкасл, Лутон Таун — Вест Гем.