Марсель — Брест — 2:0. Чемпіонат Франції, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-26 22:02 26 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і ... Марсель — Брест — 2:0. Чемпіонат Франції, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

26 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і Брест (Франція).

Марсель - Брест - 2:0. Чемпионат Франции, 3-й тур. Обзор матча, статистикаМарсель - Брест - 2:0. Чемпионат Франции, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 3-й тур

Марсель (Франція) — Брест (Франція) — 2:0 (1:0)
Голи: К. Мбемба (4), Сарр (65)

Предупредження: Сатріано (74)

Огляд матчу Марсель — Брест:

У захопливому матчі Ліги 1 між командами «Марсель» і «Стад Брестуа 29» на стадіоні «Оранж Велодром» розгорталося вогняне дійство. У перерві рахунок був 1:0 на користь «Марселя», а в основний час вони здобули комфортну перемогу з рахунком 2:0. Перша значуща подія в матчі сталася вже на четвертій хвилині, коли гравець «Марселя» К. Мбемба влучив у сітку воріт, вивівши свою команду вперед. Цей перший гол задав тон усій грі, і «Марсель» прагнув закріпити свою перевагу. На 49-й хвилині «Марсель» зробив першу заміну, випустивши замість Ф. Р. Муге А. Харіта. Обидві команди прагнули змінити динаміку гри, і ця заміна стала тому підтвердженням. 29-та хвилина «Стад Брестуа» відповіла першою заміною на 61-й хвилині, замінивши Х. Маньєтті на Ж. Мартена. Однак ця зміна не дала негайного ефекту, і «Марсель» продовжив домінувати в матчі. 65-та хвилина принесла шквал замін з боку обох команд. Stade Brestois 29 вирішив замінити С. Муні на М. Сатріано, сподіваючись надати атакувальної динаміки своїй команді. А «Марсель», намагаючись зберегти контроль над грою, випустив замість Вітінью І. Ндіайє.

Уже за кілька хвилин, на 65-й хвилині, «Марсель» збільшив свою перевагу за рахунок голу І. Сарра. По ходу матчу напруга наростала, і на 74-й хвилині «Стад Брестуа 29» отримав жовту картку, якою був нагороджений М. Сатріано. Одразу ж була проведена третя заміна: у гру був введений М. Камара, а замість нього вийшов М. Перейра Лаге. «Стад Брестуа 29» продовжував тасувати карти, намагаючись знайти переломний момент. На 75-й хвилині вони зробили четверту заміну: замість К. Дембеле вийшов Ж. Ле Дуарон. Марсель наслідував їхній приклад і зробив третю заміну на 80-й хвилині, замінивши І. Сарра на М. Гуендузі. Час минав, обидві команди шукали нові можливості змінити рахунок. В останні хвилини матчу «Стад Брестуа 29» зробив п’яту й останню заміну: замість Х. Мбока на поле вийшов Р. Дель Кастільйо. Однак було вже надто пізно, і в компенсований час рахунок 2:0 став вирішальним для «Марселя». Матч між «Марселем» і «Стад Брестуа 29» продемонстрував дух суперництва в Лізі 1: обидві команди не полишили спроб домогтися перемоги. На стадіоні «Оранж Велодром» відбувся захопливий поєдинок, у результаті якого вболівальники обох команд залишилися задоволені високою якістю гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Нант — Марсель, Брест — Ренн.