Гранада — Мальорка — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-26 22:37 26 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Гранада (Іспанія) і ... Гранада — Мальорка — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

26 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Гранада (Іспанія) і Мальорка (Іспанія).

Гранада - Мальорка - 3:2. Чемпионат Испании, 3-й тур. Обзор матча, статистикаГранада - Мальорка - 3:2. Чемпионат Испании, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 3-й тур

Гранада (Іспанія) — Мальорка (Іспанія) — 3:2 (1:1)
Голи: M. Rubio (12), B. Сарагоса (46), Узуні (70) — Пратс (38), Самуель Коста (87)

Попередження: O. Мелендо (16), Копете (33), S. Ruiz (41), Райкович (41), Дані Родрігес (45+2), Джованні Гонсалес (51), К. Ларін (68), Пабло Маффео (90+4), J. Llabres (90+7)

Огляд матчу Гранада — Мальорка:

У захопливому матчі «Гранада» обіграла «Мальорку» з рахунком 3:2 у Ла Лізі на стадіоні «Нуево Лос Карменес» У захопливому матчі, що тримав уболівальників у напрузі, «Гранада» здобула перемогу над «Мальоркою» з рахунком 3:2 у матчі Ла Ліги на стадіоні «Нуево Лос Карменес». За рахунку 1:1 у перерві обидві команди вели запеклу боротьбу аж до фінального свистка, і матч ряснів голами, картками та замінами. Початок гри ознаменувався першим голом на 12-й хвилині у виконанні гравця «Гранади» М. Рубіо. Перший гол надав матчу ще більшого пожвавлення, оскільки обидві команди продемонстрували високий рівень майстерності та інтенсивності. Однак радість «Гранади» була недовгою, бо на 16-й хвилині О. Мелендо отримав жовту картку. У «Мальорки» був шанс зрівняти рахунок, коли на 18-й хвилині було призначено пенальті. На жаль, В. Мурікі промахнувся з пенальті, позбавивши свою команду можливості повести в рахунку. Незабаром на 33-й хвилині Х. Копете отримав жовту картку. На 38-й хвилині «Мальорці» вдалося зрівняти рахунок, забивши гол А. Пратса. Пратса, і рахунок став 1:1. Напруга гри тільки зросла, коли на 41-й хвилині було показано дві жовті картки: П. Райкович і С. Руїс із «Мальорки» та «Гранади» відповідно. На перерву команди пішли за рівного рахунку, але другий тайм не змусив себе чекати. Одразу після перерви гравець «Гранади» Б. Сарагоса на 46-й хвилині вразив ворота суперника, зробивши рахунок 2:1.

На 51-й хвилині гравець «Мальорки» Г. Гонсалес отримав жовту картку. На 57-й хвилині «Мальорка» провела дві перші заміни: Г. Гонсалес змінив С. Косту, а А. Пратса замінив К. Ларін. Однак участь Ларіна у грі була недовгою — на 68-й хвилині він отримав жовту картку. На 70-й хвилині у ворота «Гранади» було призначено пенальті, і М. Узуні не помилився з ударом, збільшивши перевагу своєї команди до 3:1. На 72-й і 73-й хвилинах Гранада і Мальорка провели низку замін, випустивши на поле свіжі сили в спробі переломити хід гри. У міру того як час минав, обидві команди прагнули вперед у пошуках нових цілей. Зусилля «Мальорки» принесли свої плоди на 87-й хвилині, коли С. Коста влучив у сітку воріт, скоротивши відставання до 3:2. В останні хвилини матчу обидві команди вели запеклу гру, але «Гранада» змогла втримати свою перевагу до фінального свистка. Матч закінчився бурхливо: «Мальорка» провела останню заміну, а на 90-й хвилині два гравці отримали жовті картки. Попри пізній ривок, «Мальорка» не змогла зрівняти рахунок, і «Гранада» на очах у своїх уболівальників відсвяткувала важку перемогу. Гра між «Гранадою» і «Мальоркою» продемонструвала все те хвилювання і драматизм, якими славиться Ла Ліга. П’ять голів, безліч карток, безліч замін — це була напружена гра, яка залишила глядачів у повному захваті. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і цілеспрямованість, але в кінцевому підсумку саме «Гранада» вийшла вперед, заробивши цінні три очки у своїй кампанії в Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал С-дад — Гранада, Мальорка — Атлетик.