Валенсія — Осасуна — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-27 22:36 27 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) та ... Валенсія — Осасуна — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

27 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) та Осасуна (Памплона).

Валенсия - Осасуна - 1:2. Чемпионат Испании, 3-й тур. Обзор матча, статистикаВаленсия - Осасуна - 1:2. Чемпионат Испании, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 3-й тур

Валенсія (Іспанія) — Осасуна (Памплона) — 1:2 (0:1)
Голи: Хьюго Дуро (80) — Аймар Ороз (24), Начо Відаль (90+5)

Попередження: Тьєррі Коррейя (23), Муктар Діахабі (27), Кіке Барха (35), Хьюго Дуро (59), I. Munoz (62), Анте Будимир (90+1), Монкайола (90+4)

Огляд матчу Валенсія — Осасуна:

У напруженому і напруженому матчі Ла Ліги на стадіоні «Месталья» «Валенсія» зазнала прикрої поразки від «Осасуни» з рахунком 1:2. Про те, наскільки захопливою була боротьба, говорить рахунок 0:1 у перерві матчу. Початок зустрічі був відзначений прагненням обох команд домогтися перемоги. На 23-й хвилині жовту картку отримав гравець «Валенсії» Т. Коррейя, що свідчить про фізичний характер гри. На 24-й хвилині «Осасуна» отримала право на пенальті, який успішно реалізував А. Орос, вивівши команду вперед. На 27-й хвилині гравець «Валенсії» М. Дьяхабі отримав жовту картку, що посилило напругу на полі. Однак і гравець «Осасуни» К. Бар’я не залишився осторонь, отримавши жовту картку на 35-й хвилині за грубе порушення правил. На початку другого тайму обидві команди прагнули суттєво вплинути на хід гри. Першою заміну зробила «Валенсія»: на 46-й хвилині М. Діахабі замінив А. Алмейду. У відповідь «Осасуна» замінила К. Бар’ю на Н. Відаля. На 58-й хвилині «Валенсія» ввела в гру Ф. Переса замість Д. Фульк’є, сподіваючись переломити хід матчу на свою користь. Однак сага жовтих карток продовжилася: на 59-й хвилині попередження отримав Х. Дуро. На 62-й хвилині до списку вилучених приєднався гравець «Осасуни» І. Муньос.

На 67-й хвилині «Осасуна» провела дві швидкі заміни: А. Хосе Мануель і Х. Мохіка замінили А. Ороза і Х. Монкайолу. Цей хід, схоже, запалив їхній атакувальний потенціал. На 74-й хвилині «Осасуна» зробила ще одну заміну: Рауль замінив А. Будимира. У відповідь «Валенсія» на 75-й хвилині ввела в гру Габріеля Паулісту замість К. Москера, сподіваючись зміцнити оборону. На тій же хвилині замість С. Каноса з’явився Д. Лопес. Осасуна, бажаючи зміцнити свою лінію нападу, зробила останню заміну на 77-й хвилині, випустивши Х. Аресо замість Р. Пени. У міру того як час йшов до фіналу, Валенсія нарощувала тиск і на 80-й хвилині зуміла відігратися завдяки голу Х. Дуро. Дуро. Вболівальники «Валенсії» схопилися на ноги, сподіваючись на диво, але «Осасуна» вистояла і зуміла зберегти свою перевагу, подолавши пізній сплеск ентузіазму «Валенсії». В останні хвилини гри гравці «Осасуни» А. Будимир і Х. Монкайола отримали жовті картки, поповнивши список попереджених гравців. Щоб закріпити перемогу, гравець «Осасуни» Н. Відаль забив вирішальний гол на 90-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля «Валенсії», «Осасуна» здобула заслужену перемогу з рахунком 2:1. Обидві команди продемонстрували наполегливість і атакувальну майстерність упродовж усього матчу, порадувавши вболівальників і довівши, що Ла Ліга є однією з найконкурентніших ліг у світі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Алавес — Валенсія, Осасуна — Барселона.