Комітет арбітрів УАФ: «Копієвський правильно призначив пенальті у ворота «Оболоні» на 92-й хвилині матчу з «Поліссям»

2023-09-14 16:44 Комітет арбітрів Української асоціації футболу дав коментар щодо епізоду в матчі 6-го туру чемпіонату України «Полісся» ... Комітет арбітрів УАФ: «Копієвський правильно призначив пенальті у ворота «Оболоні» на 92-й хвилині матчу з «Поліссям»

Комітет арбітрів Української асоціації футболу дав коментар щодо епізоду в матчі 6-го туру чемпіонату України «Полісся» — «Оболонь» (2:0).

Віктор Копієвський

«90+2-га хвилина. Попри те, що арбітр займає правильну позицію, він концентрує свою увагу на верхній частині контакту між гравцями, які обидва намагаються підстрибнути, щоб зіграти головою в м’яч. Очевидно, що через це арбітр не помічає, що захисник явно наступає на ступню, через що ВАР правильно запрошує рефері до перегляду та оцінки ситуації, що не була помічена на полі. Відео демонструє чіткий наступ (хоч і ненавмисний), який не дозволяє нападнику підстрибнути, щоб поборотися за м’яч.

Арбітр після перегляду відео правильно призначає пенальті та виносить жовту картку Морозу за наступ», — йдеться в коментарі комітету арбітрів.