Тоттенгем — Шеффілд Юнайтед — 2:1. Чемпіонат Англії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-16 19:07 16 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і ... Тоттенгем — Шеффілд Юнайтед — 2:1. Чемпіонат Англії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

16 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і Шеффілд Юнайтед (Англія).

Тоттенхэм - Шеффилд Юнайтед - 2:1. Чемпионат Англии, 5-й тур. Обзор матча, статистикаТоттенхэм - Шеффилд Юнайтед - 2:1. Чемпионат Англии, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 5-й тур

Тоттенгем (Лондон) — Шеффілд Юнайтед (Англія) — 2:1 (0:0)
Голи: Кулусевскі (90+10), Рішарлісон (90+8) — Г. Хамер (74)

Попередження: C. Basham (29), C. Archer (41), W. Foderingham (45), Міккі ван де Вен (49), O. McBurnie (56), J. Робінсон (63), Меддісон (67), Соломон (69), Біссума (86), Девіс (90+2), Перішич (90+13)

Огляд матчу Тоттенгем — Шеффілд Юнайтед:

Назва: У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Тоттенгем Хотспур» «Тоттенгем» здобув перемогу над «Шеффілд Юнайтед» із рахунком 2:1. Матч почався з відсутності голів у першому таймі, але в другому таймі напруга зросла, що призвело до драматичної розв’язки. У першому таймі обидві команди вели запеклу боротьбу, суддя виписав кілька жовтих карток. На 29-й хвилині жовту картку отримав гравець «Шеффілд Юнайтед» К. Бешем, а на 41-й хвилині — його партнер по команді К. Арчер. Незадовго до свистка на перерву В. Фодерінгем із «Шеффілд Юнайтед» також був вилучений з поля. Невдовзі після перерви «Тоттенгем» спробував вирівняти дисциплінарну ситуацію: на 49-й хвилині жовту картку отримав М. ван де Вен. На 56-й хвилині був попереджений гравець «Шеффілд Юнайтед» О. Макберні, а на 63-й хвилині — Дж. Робінсон. Обидві команди прагнули змінити хід гри, що призвело до тактичних замін. На 70-й хвилині Шеффілд Юнайтед випустив Дж. Макеті замість О. Норвуда, а Тоттенгем відповів першою заміною, ввівши на 80-й хвилині П. М. Сарра замість Б. Джонсона. Миттю пізніше «Тоттенгем» зробив ще дві заміни, замінивши М. Соломона на І. Перішича, а Сон Хин-Міна на Річарлісона. На 74-й хвилині «Шеффілд Юнайтед» взяв гору, коли Г. Гамер влучив у сітку воріт, викликавши радість уболівальників. Однак «Тоттенгем» не збирався миритися з поразкою, і його наполегливість принесла свої плоди в останні хвилини матчу.

На 81-й хвилині «Шеффілд Юнайтед» зробив другу заміну, замінивши Г. Гамера, який забив гол, на Т. Девіса. У відповідь на цю заміну «Тоттенхем» зробив цілий шквал замін. Спочатку на 86-й хвилині замість А. Трасті вийшов Дж. Богл, а потім Й. Біссума з «Тоттенхема» отримав жовту картку. Коли гра перейшла в переривчастий час, напруга та хвилювання наповнили повітря. На 90-й хвилині «Шеффілд Юнайтед» отримав жовту картку за удар Т. Девіса, а «Тоттенгем» зробив четверту заміну, випустивши П. Хойбьерга замість М. Хойбйорга замість М. ван де Вена. Потім «Тоттенгем» приголомшив суперника і своїх уболівальників двома пізніми голами в компенсований час. Героєм матчу став Річарлісон, який на 90-й хвилині переправив м’яч у ворота воротаря «Шеффілд Юнайтед», а потім Д. Кулусевскі оформив перемогу «Тоттенхема». У запалі боротьби обидві команди продовжували демонструвати своє прагнення до перемоги, унаслідок чого жовті картки отримали І. Перішич із «Тоттенхема» та О. Макберні із «Шеффілд Юнайтед». На жаль, розчарування Макберні вилилося в червону картку, яку він отримав на 90-й хвилині, залишивши свою команду вдесятьох до кінця матчу. Ця пульсуюча зустріч між «Тоттенгемом» і «Шеффілд Юнайтед» продемонструвала всю суть Прем’єр-ліги з її напруженою боротьбою і драматичними поворотами подій. Обидві команди продемонстрували свій бойовий дух і майстерність, але, зрештою, саме «Тоттенгем» здобув перемогу перед своєю рідною публікою на стадіоні «Тоттенгем Хотспур».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Арсенал — Тоттенгем, Шеффілд Юнайтед — Ньюкасл.