Олександр Піхальонок: «Ще не до кінця зрозуміли структуру гри, яку запропонував Максимов»

2023-09-18 10:20 Півзахисник «Дніпра-1» Олександр Піхальонок — про вчорашній матч із «Колосом» (1:1) в 7-му турі чемпіонату України, ... Олександр Піхальонок: «Ще не до кінця зрозуміли структуру гри, яку запропонував Максимов»

Півзахисник «Дніпра-1» Олександр Піхальонок — про вчорашній матч із «Колосом» (1:1) в 7-му турі чемпіонату України, який став першим для його команди при новому головному тренері — Юрії Максимові.

Олександр Піхальонок

«На жаль, сьогодні ми не перемогли, а зіграли внічию, але нічого страшного у цьому я не бачу. Треба рухатися далі.

Новий головний тренер прийшов тільки три дні тому, тому було дуже мало часу щось награти, і це було видно і по першому тайму, коли нам дуже важко було вийти з оборони в атаку, адже хлопці ще не до кінця зрозуміли цю структуру гри.

Були підказки від Юрія Максимова у перерві матчу, і я вважаю, що ці підказки спрацювали. У другому таймі краще грали, могли дотиснути і виграти цей матч, але нічого страшного. Будемо працювати далі. Нам потрібен час», — сказав Піхальонок.