Юрій Вірт: «Луческу провів дуже хороші заміни»

2023-09-19 09:42 Відомий український тренер Юрій Вірт поділився своїми враженнями від учорашнього матчу 7-го туру чемпіонату України між ... Юрій Вірт: «Луческу провів дуже хороші заміни»

Відомий український тренер Юрій Вірт поділився своїми враженнями від учорашнього матчу 7-го туру чемпіонату України між київським «Динамо» і полтавською «Ворсклою» (2:0).

Юрій Вірт

«Заслужена перемога „Динамо“. Відзначу перші 20 хвилин матчу, зарядженість динамівців на цю гру, їхню активність, тиск на ворота „Ворскли“. „Динамо“ провело шикарний перший гол після триходівки Дубінчак — Ванат — Волошин. Потім кияни продовжили тиснути на ворота „Ворскли“, створювали гольові моменти. Запам’яталася активність із лівого флангу, від Дубінчака і Волошина. Заряджений на ворота був Ванат, мав низку гольових моментів. „Ворскла“ нічим не запам’яталася, два удари повз ворота. Тож гру в першому таймі повністю контролювало „Динамо“.

У другому таймі швидкості були меншими і більше стало позиційних атак. Дуже хороші заміни провів Мірча Луческу. З виходом Кабаєва і Беніто атаки „Динамо“ стали дуже гострими. Відзначу другий гол „Динамо“ після ідеальної передачі Буяльського, виходу віч-на-віч із воротарем Беніто і його класної реалізації цього моменту. Також відзначу і Кабаєва: на 72-й хвилині тільки штанга врятувала полтавчан від голу. „Ворскла“, в принципі, нічим таким не запам’яталася, за винятком удару Кане на 51-й хвилині, коли м’яч влучив у штангу.

Тож, повторюся, заслужена перемога „Динамо“. Хочеться відзначити Дубінчака і Ваната. Останній хоч і не реалізував жодного зі своїх моментів, але створював хороший тиск на „Ворсклу“. У гостей відзначу Кане — він був одним із найактивніших футболістів у складі своєї команди», — сказав Вірт у коментарі телеграм-каналу «УПЛ ТБ».