Зріньскі — АЗ — 4:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-09-21 21:44 21 вересня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Зріньскі (Боснія і Герцеговина) та ... Зріньскі — АЗ — 4:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

21 вересня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Зріньскі (Боснія і Герцеговина) та АЗ (Нідерланди).

Зриньски - АЗ - 4:3. Лига конференций. Обзор матча, статистикаЗриньски - АЗ - 4:3. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Зріньскі (Боснія і Герцеговина) — АЗ (Нідерланди) — 4:3 (0:3)
Голи: Звонімір Кожул (48), J. Корлука (68), Звонімір Кожул (81) — М. ван Бредеродероде (10), S. Mijnans (32), де Віт (44)

Попередження: Слободан Яковлевич (42), Звонімір Кожул (82), F. Bradaric (89), J. Класі (89)

Огляд матчу Зріньскі — АЗ:

У захопливому футбольному матчі в рамках Конференції Ліги Європи УЄФА на стадіоні «Бієлі Брієг» зійшлися команди «Зріньскі» та «АЗ Алкмаар». У результаті неймовірного повороту подій матч закінчився з рахунком 4:3 на користь «Зріньскі», який поступався в перерві 0:3. На початку матчу обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість на полі. Уже на 10-й хвилині гравець «АЗ Алкмаар» М. ван Бредероде забив чудовий гол, вивівши свою команду вперед. Цей перший гол поклав початок напруженому протистоянню двох команд. По ходу матчу «АЗ Алкмаар» продовжував домінувати, значно збільшуючи свою перевагу. На 32-й хвилині С. Мійнанс вразив ворота суперника, чим розлютив уболівальників. На 42-й хвилині жовту картку отримав гравець «Зріньскі» С. Яковлевич, що свідчить про напруженість матчу. Перед самою перервою Д. де Віт забив важливий гол, забезпечивши «АЗ Алкмаар» величезну перевагу — 3:0. Другий тайм розпочався з того, що «Зріньскі» вирішив переломити хід матчу на свою користь. На 46-й хвилині А. Баліч був замінений на З. Козуля, що додало команді нових сил і динаміки. Уже за дві хвилини Козуля, скориставшись моментом, забив красивий гол, який запалив надію «Зріньскі» та їхніх уболівальників. На 63-й хвилині тренер «Зріньскі» вирішив зробити ще одну заміну, випустивши Д. Канадію замість Т. Кіса.

Ці зміни, схоже, одразу ж далися взнаки, бо на 68-й хвилині Й. Корлука забив ще один гол, ще більше скоротивши розрив у рахунку. Невпинне прагнення «Зріньскі» принесло свої плоди, і на 71-й хвилині А. Хрвановіч добив м’яч у сітку, повергнувши вболівальників у стан ейфорії. Однак невдовзі, на 72-й хвилині, Хрванович отримав жовту картку, що свідчить про напруженість матчу. Коли до кінця зустрічі залишалося менш як 10 хвилин, «Зріньскі» зробив ще дві заміни, сподіваючись забезпечити перемогу. На 81-й хвилині замість Ф. Брадарича був замінений А. Іванчич, а за кілька хвилин найкращий бомбардир «Зріньскі» З. Козуля забив свій другий гол у матчі. Ситуація змінилася на користь «АЗ Алкмаар», коли на 83-й хвилині С. Мійнанс був замінений на К. Гудмейна. На 87-й хвилині «АЗ Алкмаар» зробив останню заміну — Р. Базоер замінив Й. Одгаарда. Ближче до кінця матчу спалахнули емоції, внаслідок чого жовті картки отримали Й. Класі з «АЗ Алкмаар» і Ф. Брадарич із «Зріньскі» на 90-й хвилині. Незважаючи на те, що обидві команди мужньо билися, тріумфатором став «Зріньскі», який здобув чудову перемогу з рахунком 4:3. Цей захопливий матч продемонстрував справжній дух футболу, обидві команди проявили неймовірну майстерність і рішучість. Для «Зріньскі» це був чудовий матч-відповідь, який довів, що завзятість і командний дух можуть призвести до приголомшливих результатів. Вболівальники отримали незабутні враження від футболу на стадіоні «Бієлі Брієг», нагадавши всім про непередбачувану і захоплюючу природу красивої гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астон Вілла — Зріньскі, АЗ — Легія.