Аякс — Марсель — 3:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-09-22 00:03 21 вересня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Аякс (Амстердам) і Марсель (Франція). ... Аякс — Марсель — 3:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

21 вересня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Аякс (Амстердам) і Марсель (Франція).

Аякс - Марсель - 3:3. Лига Европы. Обзор матча, статистикаАякс - Марсель - 3:3. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Аякс (Амстердам) — Марсель (Франція) — 3:3 (1:2)
Голи: Стівен Берґуїс (20), К. Тейлор (52) — Джонатан Клаусс (23), Обамеянг (38), Обамеянг (78)

Предупредження: Стівен Бергуїс (22), S. Vos (56), S. Vos (90+1)

Огляд матчу Аякс — Марсель:

«Аякс» і «Марсель» показали захопливий футбол у матчі Ліги Європи УЄФА на стадіоні «Йоган Кройф Арена». «Аякс» стартував з перших хвилин, відкривши рахунок на 9-й хвилині завдяки голу К. Форбса, який ударом з лінії штрафного вразив ворота суперника. Господарі поля продовжували домінувати у грі та збільшили свою перевагу на 20-й хвилині, коли С. Берггюїс забив гол у результаті добре відпрацьованої командної комбінації. Однак «Марсель» відбився і проявив неабияку стійкість. На 23-й хвилині Ж. Клаусс відігрався, вдихнувши в гру нове життя. На 38-й хвилині гості зрівняли рахунок завдяки голу П. Аубамеянга. У перерві рахунок був рівним — 2:2. Другий тайм розпочався так само, як і перший, — з боротьби за м’яч і драми біля воріт. На 52-й хвилині «Аякс» знову вийшов уперед, коли К. Тейлор потужним ударом вразив ворота суперника. Однак «Марсель» не відступав і продовжував створювати загрозу для своїх воріт. Обидві команди зробили заміни, щоб освіжити склади та надати грі нової енергії. На 65-й хвилині у складі «Марселя» з’явилися І. Ндіайє та Г. Кондогбіа, а в складі «Аякса» — Б. Тахіровіч і С. Вос.

Час минав, і атака «Марселя» знову принесла свої плоди: на 78-й хвилині П. Аубамеянг забив свій другий гол за вечір. За рівного рахунку 3:3 обидві команди невпинно йшли вперед у пошуках переможця. На 79-й хвилині «Марсель» зробив ще дві заміни, випустивши на поле Х. Корреа і Л. Балерді, щоб посилити атаку. У складі «Аякса» також відбулися зміни: Б. Броббі та С. Бергхуїс замінили К. Акпома і Б. ван ден Бумена. Заключні хвилини матчу були сповнені драматизму. На 90-й хвилині жовту картку отримав С. Вос, а незабаром його вечір завершився червоною карткою за друге порушення правил. Аяксу довелося швидко вносити корективи: замість К. Форбса і С. Бергвейна на полі з’явилися Г. Авіла і Я. Медик. Незважаючи на всі зусилля, до фінального свистка жодна з команд не змогла домогтися переможного гола. Матч закінчився внічию 3:3, і обидві команди набрали по одному очку. Зустріч «Аякс» — «Марсель» запам’ятається як захопливий поєдинок, сповнений голів і цікавих моментів. Гравці продемонстрували свою майстерність і рішучість, порадувавши вболівальників, присутніх на матчі, і тих, хто дивився його вдома.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: АЕК — Аякс, Марсель — Брайтон.