Брайтон — АЕК — 2:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-09-22 00:06 21 вересня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і АЕК (Афіни). ... Брайтон — АЕК — 2:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

21 вересня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і АЕК (Афіни).

Брайтон - АЕК - 2:3. Лига Европы. Обзор матча, статистикаБрайтон - АЕК - 2:3. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Брайтон (Англія) — АЕК (Афіни) — 2:3 (1:2)
Голи: Жоао Педро (30), Жоао Педро (67) — D. Sidibe (11), M. Гачинович (40), Понсе (84)

Попередження: Ігор Хуліо (48), D. Sidibe (48), Еступіньян (66), Г. Мітоглу (66), D. Шиманскі (67), Понсе (69), R. De Zerbi (71), M. Гачинович (72), J. П. ван Хеке (76), Велбек (90+4), Петрос Манталос (90+8), M. Mohammadi (90+10).

Огляд матчу Брайтон — АЕК:

У напруженому матчі Ліги Європи УЄФА, що відбувся на стадіоні American Express Community Stadium, «Брайтон» зустрівся з афінським клубом АЕК у напруженій боротьбі за славу. Матч пройшов на хвилі емоцій, обидві команди продемонстрували свої сильні сторони і боролися до самого кінця. У перерві рахунок був 1:2 на користь афінського АЕКа, але «Брайтон» доклав усіх зусиль, щоб переломити ситуацію. У підсумку рахунок 2:3 на користь АЕК Афіни, і господарі поля відчули гіркоту поразки. Перший гол у матчі було забито на 11-й хвилині, і саме АЕК Афіни взяли гору. Д. Сідібе влучив у сітку, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Брайтон швидко відповів голом із пенальті на 30-й хвилині, забитим Жоао Педро, і зрівняв рахунок. Однак АЕК Афіни проявив стійкість і рішучість, повернувши собі лідерство на 40-й хвилині. М. Гачинович забив приголомшливий гол, залишивши «Брайтон» у меншості на перерву. Незабаром після перерви напруга в матчі зросла: обидві команди отримали жовті картки. Ігор з команди «Брайтон» і Д. Сідібе з команди «АЕК Афіни» були попереджені. На 55-й хвилині «Брайтон» здійснив першу заміну, замінивши Дж. АЕК Афіни пішов за цим прикладом на 61-й хвилині, ввівши в гру Е. Хаджсафі замість М. Мохаммаді. Матч тривав у напруженому темпі, гравці обох сторін отримували все більше жовтих карток.

На 67-й хвилині у ворота «Брайтона» було призначено черговий пенальті, і Жоао Педро, зберігаючи спокій під тиском, успішно реалізував його, знову зрівнявши рахунок. АЕК Афіни швидко відреагував на це, зробивши дві заміни на 68-й хвилині: С. Араужо замість С. Цубера і Л. Гарсія замість Е. Понсе. Ще одна жовта картка була показана Р. Де Зербі з команди «Брайтон». У міру того як час минав, матч ставав дедалі напруженішим. Обидві команди жадали перемоги, що призвело до збільшення кількості жовтих карток. На 76-й хвилині попередження отримав Й. П. ван Хеке з «Брайтона». Коли до кінця матчу залишалося всього кілька хвилин, афінський АЕК зробив ще дві заміни: на 79-й хвилині М. Гачинович замінив Н. Еліассона, а О. Пінеда — П. Манталоса. Брайтон спробував переломити ситуацію, зробивши другу заміну: на 82-й хвилині Жоао Педро замінив Д. Велбека. Однак їхніх зусиль виявилося недостатньо, щоб змінити хід матчу. АЕК Афіни оформив перемогу на 84-й хвилині, коли Е. Понс вдруге вразив ворота суперника. На останніх хвилинах гри обидві команди знову отримали жовті картки. На 90-й хвилині були попереджені Н. Еліассон з АЕК Афіни та Д. Велбек із «Брайтона», а також П. Манталос і М. Мохаммаді з АЕК Афіни. Попри всі зусилля «Брайтона», саме АЕК Афіни здобув перемогу в цьому захопливому поєдинку Ліги Європи УЄФА. Матч продемонстрував азарт і непередбачуваність футболу, а вболівальники з нетерпінням чекали на свою команду до фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Марсель — Брайтон, АЕК — Аякс.